Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przyciemnianie tylnych lamp


pedros2009

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zrobione folia do szyb, złośliwi mówili że nie wytrzyma nawet mycia na myjce a tu proszę ponad rok trzyma

http://mlodyfot.webd.pl/icon/IMG_5214.jpg

Fota by Mlody_Drog

Iconoslave jaki procent przyciemnienia miałeś tej folii?

Wysyłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zrobione folia do szyb, złośliwi mówili że nie wytrzyma nawet mycia na myjce a tu proszę ponad rok trzyma

http://mlodyfot.webd.pl/icon/IMG_5214.jpg

Fota by Mlody_Drog

Iconoslave jaki procent przyciemnienia miałeś tej folii?

Wysyłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk 2

30% przepuszczalności światła:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciemniłem folią tylko światło cofania i wygląda za***iście:) Folia trzyma się bdb,przetrwała zimę i nie wygląda na to aby miała odejść:)

gulo10

pokaż jak to się prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przyciemnieniem lamp z tyłu. Nie wiem jaką metodę wybrać, polecacie folię ale ja mam jakieś złe wspomnienia z foliami. Jednak co pomalowane to pomalowane. Zastanawiam się nad lakierem w sprayu nie wiem czy 150 ml wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przyciemnieniem lamp z tyłu. Nie wiem jaką metodę wybrać, polecacie folię ale ja mam jakieś złe wspomnienia z foliami. Jednak co pomalowane to pomalowane. Zastanawiam się nad lakierem w sprayu nie wiem czy 150 ml wystarczy ?

Ja wybrałbym opcję z folią, spray jakoś mi się nie widzi do takiego przyciemniania...Jak się znudzi czarna lampa zrywasz i masz ori :D a ze spraya nie powrócisz już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przyciemnieniem lamp z tyłu. Nie wiem jaką metodę wybrać, polecacie folię ale ja mam jakieś złe wspomnienia z foliami. Jednak co pomalowane to pomalowane. Zastanawiam się nad lakierem w sprayu nie wiem czy 150 ml wystarczy ?

Ja wybrałbym opcję z folią, spray jakoś mi się nie widzi do takiego przyciemniania...Jak się znudzi czarna lampa zrywasz i masz ori :D a ze spraya nie powrócisz już.

powroci tylko trzeba papierem sciernym i potem polerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zrobione folia do szyb, złośliwi mówili że nie wytrzyma nawet mycia na myjce a tu proszę ponad rok trzyma

IMG_5214.jpg

Fota by Mlody_Drog

fajnie to wygląda :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz już napisałem koment, ale coś nie tak z forum i go nie ma.

Przyciemnienie/przydymienie super. Myślę nad takim efektem u siebie. Pytałem się w firmie ile za kpl tył to zaśpiewali 150zł. Na pytanie jak z homologacją odp : Nie wymagana jest homologacja na taką usługę". Kolesiowi chodziło pewnie,że nie ma po tym homo:) I dlatego jeszcze temat wisi. Bo niby 30% jest to delikatny zabieg, lecz w przypadku kolizji może się to obrócić przeciwko nam.

Macie jakiś złoty środek na pogodzenie przyciemnienia i braku kłopotów podczas kolizji, oprócz oczywiście lamp z homologacją.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz już napisałem koment, ale coś nie tak z forum i go nie ma.

Przyciemnienie/przydymienie super. Myślę nad takim efektem u siebie. Pytałem się w firmie ile za kpl tył to zaśpiewali 150zł. Na pytanie jak z homologacją odp : Nie wymagana jest homologacja na taką usługę". Kolesiowi chodziło pewnie,że nie ma po tym homo:) I dlatego jeszcze temat wisi. Bo niby 30% jest to delikatny zabieg, lecz w przypadku kolizji może się to obrócić przeciwko nam.

Macie jakiś złoty środek na pogodzenie przyciemnienia i braku kłopotów podczas kolizji, oprócz oczywiście lamp z homologacją.

Dzięki

też jestem ciekaw jak to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu ale czy ktoś może widział na forum albo gdzies po za forum takie lampy tylne dymione jak z tego linku: https://www.google.pl/search?q=dymione+lampy+a4+b6&biw=360&bih=559&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_poGsp6_QAhXD3SwKHRdUCYUQ_AUIBygB&dpr=2#imgrc=2RqpBYdtGDXuRM%3A

Muszę wymienić swoje bo parują strasznie i zatrzaski są wyłamane i pomyślałem że takie sobie zamówię, tylko jestem ciekaw opinii ludzi którzy już takie lampy posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyciemniał ktoś z Was lampy tylne folią? Chcę swoje lekko przydymić jasną czarną folią (sedan). Kupiłem folię Avisa (jedna z droższych na allegro). Lampy oddałem fachowcom od przyciemniania szyb. Niestety folia nie chce ułożyć się do środkowej poziomej krawędzi lampy.
Z droższych folii jest firma Oracal niby niemiecka. Ma ktoś doświadczenie żeby coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za fachowcy? :P
ja brałem folię prosto z chin i nie było problemów (jedyny problem to to, że robiłem to pierwszy raz w życiu i brakowało jednej ręki do trzymania opalarki, żeby sobie na spokojnie pracować)

20170215_200727.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że odświeże trochę temat oklejal ktoś może lampy przednie, widzę że na allegro są takie folie do przyciemniania przednich lamp bez utraty jakości światła?? Czy to raczej jakiś bulls.it! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snake2906PL napisał:

Pozwólcie że odświeże trochę temat oklejal ktoś może lampy przednie, widzę że na allegro są takie folie do przyciemniania przednich lamp bez utraty jakości światła?? Czy to raczej jakiś bulls.it! 

Przy zenonach być może nie ma to większego znaczenia bo natężenie światła jest kilkukrotnie większe, Delikatnie można i wpływu nie powinno być . Zmienisz wygląd bedzie być może lepiej wyglądać ale czepialskie kulsony też się mogą zainteresować.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 20:39, Snake2906PL napisał:

Pozwólcie że odświeże trochę temat oklejal ktoś może lampy przednie, widzę że na allegro są takie folie do przyciemniania przednich lamp bez utraty jakości światła?? Czy to raczej jakiś bulls.it! 

Ja miałem przyciemnione. Efekt fajnie się prezentuje, w nocy ciężko się jeździło. Policja mi się nigdy nie doczepiła o to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...