Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Składane siedzenia


amati88

Rekomendowane odpowiedzi

Moja jest 95' z podłokietnikiem i też się kanapa nie składa co mnie bardzo wk*****a!!!.
A nawiasem mówiąc nie wiecie może czy da się ją przerobić na składaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2017 o 20:14, Lygrys napisał:

Moja jest 95' z podłokietnikiem i też się kanapa nie składa co mnie bardzo wk*****a!!!.
A nawiasem mówiąc nie wiecie może czy da się ją przerobić na składaną?

Podpinam się, nie zważając na datę postu. Jest w ogóle taka opcja, żeby za przeproszeniem "wypieprzyć" tą blachę? Jakie konsekwencje? Niestety ona ogranicza przewóz czegoś większego między innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ZWEIHER napisał:

Podpinam się, nie zważając na datę postu. Jest w ogóle taka opcja, żeby za przeproszeniem "wypieprzyć" tą blachę? Jakie konsekwencje? Niestety ona ogranicza przewóz czegoś większego między innymi.

Ja wyciąłem tą ściankę boshem wspawałem rórkę u gory zabezpieczylem wszystkie ostre krawedzie uszczelką taką jak w drzwiach i kupiłem cały komplet siedzeń tylnych składanych że złomu wraz z zapięciami górnymi i zawiasami wszystko przykrecilem i działało. Niestety nie jestem wstanie dodać więcej informacji poniewaz około 18 miesięcy temu poszła na złom a ja przesiadłem się do a4 b7 Avant i nie pamiętam więcej mogę powiedzieć tyle że jak masz zdolności manualne i chęci to tak jak ja zrobisz w 6 godzin a może i szybciej. Poszukaj na forum ktoś dawał zdjęcia przeróbki tylko musisz dobrze poszukać. Sorry za błędy na szybko pisane z tel.

Edytowane przez Lygrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...