Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ciekawostki dodam, że każdy iPhone działa nawet z najstarszym BT.

Potwierdzam, u mnie chodziło jablko 3s, 4s teraz 5s i wszystko hula - no może poza jednym. Za słaby moduł BT zeby obsłużyć nazwy z książki-eh Ci los wszystkiego mieć nie można?

Myślałem o podmiance na H lub Q ale jak zwykle są inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, czy zestaw Bluetooth moge podłączyć pod radio symphony? Jesli tak to pod jakie piny ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kazde radio ori mozesz podlaczyc ori zestaw, powinieneś miec rozpiske na radiu i dopasowac tam piny

Sent from my E6853 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam BT z końcowka H. odbieranie połaczen mi działa ładnie wyswietla wszystko na fisie na RNS-E tez ale np nie mam w RNS w ogóle kontaktów żeby któryś wybrac, na fisie sie wyswietlaja i jest ok. nie powinno byc tez historii polaczen na RNS-E? jesli mam sparowane 2 telefony zony i moj, mój wykrywa zawsze od razu a żony nigdy nawet jak jedzie sama. To normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam u siebie radio concert II, I din Chciał bym dołożyć bluetooth.

Co oprócz samego modułu z anteną będzie mi potrzebne ??

Podejrzewam że jakaś wiązka ? i nasuwa się pytania, czy jest do tego wiązka Plug& play ?? i czy ew. ktoś ma na zbyciu ?


Nikt nic nie wiem nt. temat ?? to może niech się ktoś wypowie czy w ogóle były wypuszczane audi z bluetooth i radiem concert II??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest firma co ogarnia przejściówki. Myślę że i tobie zrobili by przejściówkę tylko do wpiecia w kostki bez lutowania

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi10612 możesz podrzucić nazwę firmy i gdzie się znajduję ??

W sumie to lutowanie się nie boje , i jak się patrzy np. na alledrogo to są moduły z odcięta końcówka , trzeba by tylko pinąut znać i ognia...

nitroo masz rację, tyle tylko że w pierwszym poście opisane jest jak podłączyć moduł do RNS-e , a to raczej nie problem bo można kupić gotowa wiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi10612 możesz podrzucić nazwę firmy i gdzie się znajduję ??

W sumie to lutowanie się nie boje , i jak się patrzy np. na alledrogo to są moduły z odcięta końcówka , trzeba by tylko pinąut znać i ognia...

nitroo masz rację, tyle tylko że w pierwszym poście opisane jest jak podłączyć moduł do RNS-e , a to raczej nie problem bo można kupić gotowa wiązkę.

Kiedyś u nich kupowałem tego typu rzeczy, nie wiem jak teraz.

http://naviservice.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj problem z pisaniem na forum przez komputer

Dokładnie jak kolega wyżej napisał . Zadzwonić i powiedzieć co się ma i co się chce i to zrobią

Miałem od nich przejściówki i wykonanie super

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem już na ich stronę i nawet widziałem że mają gotowe wiązki np. do rns-e ,

Jak widzę są oni nawet z moich okolic, więc piszę do nich i może uda się coś ustalić :) dzięki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj żebyś dokładnie opisał co masz i co potrzebujesz żebyś nie narzekała potem ze inaczej zrobione

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj żebyś dokładnie opisał co masz i co potrzebujesz żebyś nie narzekała potem ze inaczej zrobione

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Spoko, już do nich napisałem, poza tym , okazuje się ze do tej firmy mam niecałe 10km, więc jak coś to do nich podbiję.

Ps. Nie "narzekał" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy modul z końcówką D obsłuży mi LG G3 z bt v 4.0 LE na andku 6.0? Chodzi mi o podstawowa funkcjonalność

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kufel26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak poprawnie zakodowac rns-e i modul bluetooth w b6? Dodam ze mam kierownice multifukcyjna starego typu bez rolek o ile ma to jakies znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku posta masz rozpiskę, zobacz sobie. A jak bedziesz mial dalej jakieś pytania to pisz

Sent from my E6853 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...