Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Jest ona na bieżąco aktualizowana podczas połączenia i kasowana przy rozłączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm... no chyba jednak nie do końca, ponieważ zmieniłem u siebie książkę (zmniejszyłem do limitu 500 szt, zmieniłem nazwy, aby lepiej były wyświetlane na fis'ie) no i tak już jeżdżę i jeżdżę i ciągle stara książka jest, kilka numerów tylko podmieniło bądź usunęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam że uruchomiłem bluetooth w A6 C5 z radiem symphony II/ licznik FIS /kierownica multi /  moduł wersja High - temat tutaj był bardzo pomocny , a tu mały opis: http://www.a6klub.pl/montaz-modulu-bluetooth-audi-oem-a6-c5-pollift-vt88043.htm , 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale wykorzystałem moduł z B6/B7 , i ten temat był mi bardzo pomocny ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz nikt nigdzie nic nie pisał , trafiłem tylko info na jednym forum DE - mówię o opcji bez RNSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do RNS-E też dajesz przekaźnik CAN z C5 i lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku podstawowego modułu obchodzi się nawet bez przekaźnika, bo rozmowy i tak obsługujesz z pozycji RNS-E, na FISie wyświetla oczywiście informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jaki najnowszy moduł podejdzie do concert2? Mam oryginalny (nie pamiętam z jaką końcówką) i książkę udało mi się bez problemu wczytać z Lenovo a820 i Samsunga Galaxy s4 i s5, ale z Xperi m4 nie wczytuje, łączy się, mogę odbierać ale nie wyświetla mi na telefonie komunikatu o żeby moduł dostał dostęp do kontaktów. Inny problem jest taki że czasem się zdarza że w trakcie rozmowy wyłączę BT w tel ale  moduł jest dalej połączony jakbym przez niego rozmawiał, żeby go rozłączyć muszę odpiąć akumulator, Czy wymiana modułu na nowszy rozwiąże ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go podmienil bo to raczej ewidentnie wskazuje na moduł.
Każdy podejdzie pod każde radio oryginalne nawet ostatmi 8P1862335AA ale ja bym spróbował z jakimś H albo Q najpierw

Sent from my E6853 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni F/C/H/Q ? Bo A/D/E to wiem że ma tylko podstawową funkcjonalność ale czy jest różnica między F/C/H/Q ? Jakbym w przyszłości chciał zmienić radio np na BNS to czy Q/H będzie lepszy od F/C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli funkcjonalności mają te same ale są mniej stabilne, tak? Ale między H i Q nie ma za bardzo różnicy? Wtedy chyba się na H skuszę bo tańsze jednak są :) Chyba że ma ktoś na sprzedanie w dobrych pieniążkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działo się sporadycznie coś podobnego na concert'cie 2+, po zmianie concerta na rns'e przestało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jednak uniknąć zmiany na RNS-e, wystarczy mi Concert 2 + emulator zmieniarki póki co ;p

Edytowane przez byradzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij zbierać, też się bardzo zapierałem... ale skończyło się na RNS'e

BTW. jakby co mam zbędny symphony 2+ ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel, ramka, klimatronik, popielniczka i radio, trochę dużo ;p wolę zrobić wtryski na mocniejsze i podnieść moc za tą kasę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, byradzio napisał:

Tunel, ramka, klimatronik, popielniczka i radio, trochę dużo ;p wolę zrobić wtryski na mocniejsze i podnieść moc za tą kasę ;p

Wszyscy tak kiedyś mówiliśmy ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...