Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy moduły BT Audi obsługują więcej niż jeden telefon na raz?

O ile dobrze pamiętam, to próbowałem i nie udało mi się.

Mam inne pytanko. Może jest ktoś, kto ma telefon podłączony do modułu BT i jednocześnie korzysta z navi w telefonie. U mnie w takim przypadku navi milczy i nijak nie mogę zmusić jej do wydawania dźwięków. Może komuś to się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś o kimś kto flash'uje moduły Bluetooth do wersji Q ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jest jakis programik dla telefonow z symbianami ktory sie instaluje i wlacza sie po polaczeniu telefonu z bluetoothem symuluje on telefon bez symbiana i wszystko dziala jak nalezy wtedy :) jak sie dowiem co to za programik to wklepie nazwe albo i linka :>

może Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

tak wyczytałem na http://audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list-44.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste, ponieważ w modułach BT są flashe typu NAND, które są dla procesora jak twardy dysk. Odczyt z jednego urządzenia i zaprogramowanie tym plikiem innego flasha "uśmierca" moduł.

na dzień dzisiejszy możliwe jest sflashowanie modułów na światłowodach.. za miesiąc będzie można flashować moduły do RSN-e..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moduł dla aut z szyną MMI czyli A6/A8/Q7. Niestety nie podejdzie do aut z RNS-E czyli A3/A4/TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za liste .Model Q jest najlepszym rozwiazaniem.Bedzie dzialac z moim autem a4 B6 2002.

Dostalem kabel do polaczenia rsn z interface,ale sa kable ktore trzeba lutowac,mam ktos jakis schemat,jak to polutowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jest jakis programik dla telefonow z symbianami ktory sie instaluje i wlacza sie po polaczeniu telefonu z bluetoothem symuluje on telefon bez symbiana i wszystko dziala jak nalezy wtedy :) jak sie dowiem co to za programik to wklepie nazwe albo i linka :>

może Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881

tak wyczytałem na http://audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list-44.html

Dzisiaj walczyłem z tym programem do fona: (mam N95 8GB)

Nokia 810 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices

niestety qpa nic ten program nie zmienia - sprawdziłem wszystkie możliwości.

Nadal jest wszystko po staremu

(wybierać telefony z książki i inicjować rozmowę muszę z telefonu, a odbierać i kończyć rozmowę mogę z kiery, RNSa lub telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie. Musisz zdemontować fotel pasażera i listwę progową. Następnie odgiąć dywanik i powinieneś znaleźć moduł. Będzie miał naklejkę znamionową z wyszczególnionym numerem części.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem napisac pv ale zapytam tutaj bo moze ktos jeszcze ma taki problem jak ja

1)Zaczne od tego ze moj modul to prawdopodobnie D w 2004 chyba nie istatnialo jescze Q ???

Kiedy nacisne na klawisz TEL na navi pojawia sie ekran z zielonym dlugim tekstem "When you receive a call the following options can be selected using the rotary pushbutton:

-Answer / Ignore / Replace"

Kiedy polacze moj telefon z navi to pokazuja sie kreski zasiegu,napis na gorze"telephone orange"ale obok kreski zasiegu nie pokazuje sie ikonka polaczenia bluetooth a ten dlugi zielony tekst nie znika i nie ma mozliwosci wyboru numeru rolka-to wynika z malej funkcjonalnosci modulu D czy jednak powinien sie pojawic obraz z cyframi do wyboru?

2)Do tego wszystkiego nie mam mozliwosci zobaczyc ksiazki telefonicznej na fisie-przyciskam przycisk na kierownicy dolny lewy czyli R/T i nie ma kompletnie zadnej reakcji.Kiedys jeszcze na fisie pisalo "pleas wait" i po chwili ukazywaly sie kontakty ktore moglem przewijac przyciskiem na kierownicy.Obecnie wciskam przycisk i nic sie nie dzieje nie ma zadnego napisu na fisie obojetnie czy tel jest polaczny z rns-e czy nie :wallbash:

3)Kolejna rzecza ktora mnie zastanawia to dziwne zachowanie rns-e a mianowici..wchodze do samochodu,nie mam ze soba telefonu przekrecam kluczyk i po chwili wydobywa sie dzwiek ktory zawsze potwierdzal rozlaczenie telefonu z navi i pojawia sie napis na fisie BT OFF :shocked: przeceiz nie mam telefonu wiec skad ten dzwiek i napis?Dzis jak chcialem sie polaczyc z navi wlaczym bt i na tel pojawil sie komunikat "sparowano z audi uhv" ->"łaczenie" i po minucie "blad polaczenie" a w efekcie tel nie laczy sie rns-e.

Czy to wszystko wskazuje na uszkodzony modul?

Szczegolnie zastanawia mnie dlaczego klawisz R/T nie reaguje i nie ma zadnego komunikatu na fisie kiedy go przyciskam.

Co o tym myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem że jak mam standardową kierę ze sterowaniem B6 (same przyciski bez rolek) to nie wykorzystam pełnej funkcjonalności modułu Q??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...