Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

A w czym może być problem, że w rns-e nie widzi mi kontaktów, ani historii połączeń itd. a aa Fisie mam listę kontaktów.  Jak dzwonie gdzieś, to pokazuje mi się na FISie jak i na RNSE z kim rozmawiam.  Telefon to htc m9, sprawdzałem też z jakimś sony, samsungiem s adv, i zawsze to samo, na fisie są numery, w rnse nie ma. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może być to kodowanie rnse. Musi być zakodowane,.ze bt jest high.

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to poprzedni właściciel dokładał rns-e i nie jest podłączona linia K, więc muszę to podłączyć, ale to niebawem. Ale czy wchodząc w tryb serwisowy w rns i wchodząc w menu general/coding to mamy tam numer, i czy jest on tożsamy z tym co zobaczymy podpinając się vagiem ? bo mi pokazuje 301717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiesz, że masz niepodłączoną linie diagnostyczną i pytasz dlaczego Ci się nie chce z radiem połączyć..? [emoji107]

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam dlaczego nie mogę się podłączyć vagiem do radia bo to wiem, ale dlaczego Radio nie wyświetla kontaktów mimo podłączonego telefonu. Radio widzi telefon bo pokazuje jaka sieć, zasięg i BT, kontakty są wyświetlone tylko na Fisie, ale jak dzwonie to pokazuje mi i na fisie i na navi gdzie dzwonie.

A druga sprawa czy w menu serwisowym navi pokazuje kodowanie jakie jest ? czy to zupełnie co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to samo.

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze walnąłem babola, bo to co pokazuje w rnse w trybuie serwisowym to kodowanie navi, a nie samej rnse, więc czas pociągnąć linie k i wszystko się wyjaśni jakie jest kodowanie radia. pozniej zerkne na kodowanie bt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma osobno kodowania radia i navi..

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz k-line, może moduł bt sprawdza z czym ma gadać.

Wysłano z Nokii 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, august napisał:

może moduł bt sprawdza z czym ma gadać.

tzn ?

Dodam jeszcze, że moduł BT to 8P0862335Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jednak mam tak, na rnse pokazuje sie moc zasiegu sieci, jaka siec, ale nie na ikonki BT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd i żenada...tyle lat z vagiem ehh...siadlem na spokojnie poczytalem poszedlem do auta, i co... przestudiowałem kodowanie wszystkiego i co, bt byl zle zakodowany, raz ze jako low,dwa nie było zaznaczonej komunikacji z rnse...przekodowalem i dziala wszystko jak powinno.  Jedynie nie lacze się z radiem jeszcze ale to linie k pociągnę i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, czy moduł z końcówką Q radzi sobie bez problemu z zaciąganiem listy kontaktów aktualnych tel np: sgs10/9, lg g8/g7, huawei p30pro itd?

Mam moduł z końcówką D i on przestał zaciągać kontakty od androida 5.0 w górę na 4.1 jeszcze działało. 

Edytowane przez luk1121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo, ale chciałbym mieć pewność że na nowych telefonach bez problemu wczyta mi książkę i będę mógł wybierać połączenia z kierownicy bez dotykania tel. Nie mam możliwości podmiany i sprawdzenia a wydać kasę na moduł który nie spełni oczekiwań to trochę średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się to montażu BT. Mam komplet wraz z pudełkiem i chciałbym go zamontować jak fabryka nakazała pod wykładziną. Robił tak ktoś? Wszędzie jest montaż za schowkiem. Dziś odchyliłem trochę wykładzinę i widzę, że jest tam gruba gąbka i nic więcej, aż ciężko było zobaczyć głębiej. Wygląda na to, że oryginalnie w samochodach bez BT podklejali w tym miejscu dodatkowe wypełnienie, żeby się podłoga nie zapadła. Mam rację, czy jednak ktoś sobie z tym poradził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lipmar1789 napisał:

Witam. Przymierzam się to montażu BT. Mam komplet wraz z pudełkiem i chciałbym go zamontować jak fabryka nakazała pod wykładziną. Robił tak ktoś? Wszędzie jest montaż za schowkiem. Dziś odchyliłem trochę wykładzinę i widzę, że jest tam gruba gąbka i nic więcej, aż ciężko było zobaczyć głębiej. Wygląda na to, że oryginalnie w samochodach bez BT podklejali w tym miejscu dodatkowe wypełnienie, żeby się podłoga nie zapadła. Mam rację, czy jednak ktoś sobie z tym poradził?

Nożyk i wycinasz dziurę w tej gąbce,na tyle duża by zmieściła się obudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...