Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

ale zobaczcie że na drugim zdjęciu wersja oprogr. jest S

Gdzie zobaczyć co to za błędy i przecież on działa tylko przekodować się nie da.

Spójrzcie że jest zakodowany na "diagnostyka przez CAN " a ja mam kabel K-line może dlatego ja nie mogę przekodować.

Przetłumaczyłem błędy:

00446 Funkcja ograniczenia ze względu na pod napięciem

Dolna granica przekroczona

01305 magistrala dla infotainment

brak komunikacji sygnału

ale przecież Ty masz wersje lite :facepalm:

zainstaluj pełną chyba że kabel nie obsłuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale zobaczcie że na drugim zdjęciu wersja oprogr. jest S

Gdzie zobaczyć co to za błędy i przecież on działa tylko przekodować się nie da.

Spójrzcie że jest zakodowany na "diagnostyka przez CAN " a ja mam kabel K-line może dlatego ja nie mogę przekodować.

Przetłumaczyłem błędy:

00446 Funkcja ograniczenia ze względu na pod napięciem

Dolna granica przekroczona

01305 magistrala dla infotainment

brak komunikacji sygnału

ale przecież Ty masz wersje lite :facepalm:

zainstaluj pełną chyba że kabel nie obsłuży

chodzi ci o VCDS ? a skąd wziąć pełną :) pisałem ze kabel mam stary KKL-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz hardware S ale wgrane oprogramowanie AB czyli USA, nie wiem jakie są różnice pomiędzy USA a EUROPA, może Ci to zadziała, pozmieniaj kodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj u kogoś kto ma mocniejszy kabel

No właśnie kto ma taki kabel i pomoże w Puławach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj u kogoś kto ma mocniejszy kabel

No właśnie kto ma taki kabel i pomoże w Puławach.

napisz najlepiej na stronie spotów w Twojej okolicy , chyba ze Wy podlegaciee pod lublin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,ma ktoś może rozpiskę pinów kostki która idzie do modułu bluetooth? Kupiłem moduł i dostałem wtyczkę z kawałkami kabelków ale nie mogę znaleźć jej rozpiski co gdzie podłączyć , o ile wyczytałem ze piny 11 i 12 to mikrofon to zostały mi jeszcze kabelki w pinach 1,2 i 14 , pomoże ktoś jak to podpiąć z rnsem ledowym i może żeby od razu podłączyć w układzie żeby kiedyś aktywować sdsa,w sumie mało tych pinów w tej kostce ale widocznie to wystarczało,chyba że trzeba jeszcze jakieś dorezać to nie ma problemu, dodam że rnsa ledowego miałem dorezanego bo było zwykłe radyjko 1 din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może gdzie podłączyć kabelek z pinu 14 kostki modułu bo mam tam kabelek a nie mam opisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolujesz i zostawiasz w spokoju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam moduł 8P0862335A, który sparowany jest z Samsungiem S3 z androidem 4.1.2

Kontakty z SIM wyświetlają się na FISie, kierownica multifunkcyjna wybiera/odbiera/kończy połączenia.

Po upgradzie systemu operacyjnego na tel powyżej androida 4.1.2 parowanie z BT przestaje działać.

W związku z tym chciałbym wymienić mój moduł BT na taki, który współpracuje z najnowszymi wersjami androida.

Przeglądając allegro i ogłoszenia na forum znalazłem moduły w wersjach 8P0862335H oraz 8P0862335M.

Czy ktoś powie mi jaka jest różnica pomiędzy tymi modułami i czy komuś działają prawidłowo z androidem w wersji 4.4 lub 4.3?

ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać

Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam moduł 8P0862335A, który sparowany jest z Samsungiem S3 z androidem 4.1.2

Kontakty z SIM wyświetlają się na FISie, kierownica multifunkcyjna wybiera/odbiera/kończy połączenia.

Po upgradzie systemu operacyjnego na tel powyżej androida 4.1.2 parowanie z BT przestaje działać.

W związku z tym chciałbym wymienić mój moduł BT na taki, który współpracuje z najnowszymi wersjami androida.

Przeglądając allegro i ogłoszenia na forum znalazłem moduły w wersjach 8P0862335H oraz 8P0862335M.

Czy ktoś powie mi jaka jest różnica pomiędzy tymi modułami i czy komuś działają prawidłowo z androidem w wersji 4.4 lub 4.3?

ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać

Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) :thumbup1:

a skąd masz 4,4 w galaxy ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd masz 4,4 w galaxy ? :shock3:

Cyanogen 11 bazuje na 4.4.x, ja akurat testowałem [ROM][AOSP][4.4.2][KOT49H] SuperNexus 4.0 - I9300 - Build 1 [25-12-13] - xda-developers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd masz 4,4 w galaxy ? :shock3:

Cyanogen 11 bazuje na 4.4.x, ja akurat testowałem [ROM][AOSP][4.4.2][KOT49H] SuperNexus 4.0 - I9300 - Build 1 [25-12-13] - xda-developers

aa, czyli jednak nakładka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam moduł 8P0862335A, który sparowany jest z Samsungiem S3 z androidem 4.1.2

Kontakty z SIM wyświetlają się na FISie, kierownica multifunkcyjna wybiera/odbiera/kończy połączenia.

Po upgradzie systemu operacyjnego na tel powyżej androida 4.1.2 parowanie z BT przestaje działać.

W związku z tym chciałbym wymienić mój moduł BT na taki, który współpracuje z najnowszymi wersjami androida.

Przeglądając allegro i ogłoszenia na forum znalazłem moduły w wersjach 8P0862335H oraz 8P0862335M.

Czy ktoś powie mi jaka jest różnica pomiędzy tymi modułami i czy komuś działają prawidłowo z androidem w wersji 4.4 lub 4.3?

ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać

Panowie ma ktoś moduł H ?? Jak on sobie radzi z nowym Andkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś moduł H ?? Jak on sobie radzi z nowym Andkiem.

3 posty wyzej napisane co i jak:facepalm:

Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może podpowiedzieć jaki kabelek zakupić żeby przeciągnąć do mikrofonu ? W oryginale idzie dość cienki ekranowany a jak chodziłem po sklepach muzycznych to maja same grube :/ ewentualnie może ten kabelek ma jakieś oznaczenie to bym zakupił na all...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może podpowiedzieć jaki kabelek zakupić żeby przeciągnąć do mikrofonu ? W oryginale idzie dość cienki ekranowany a jak chodziłem po sklepach muzycznych to maja same grube :/ ewentualnie może ten kabelek ma jakieś oznaczenie to bym zakupił na all...

kup cos z ekranem , kiedys podlaczyłem na zywca na zwyklych kablach i tez smigalo nawet bez wiekszych zakłócen:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam mikrofon o oznaczeniu 4L1 035 711 B kolory kabelków biały i czarny i teraz pytanie czy + i - to standardowo czarny - ,a biały +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...