Widziany,widziana-kiedy i gdzie?

danielo

Nie wiem co to za kolor, ale jakby srebrna perła PZ 318.. koło pętli Dębiec :hi:

Czarna B6 w sedanie CB 496CF jechałem za Tobą w okolicach Kcyni/ Wegrowca błękitna Altea a potem wyprzedziłem, auto na klubowych ramkach.

to ja ;) , LY7R crystal blue metallic

Coś ostatnio wyhaczam klubowe ramki. Zamek ~20:30 PO...AS

Po oemach się ciężko doszukać, ale co widzę zew. sline to bingo :P

Szamotuły godzina 18ta na Chrobrego szary avant B6 na PSZ ....... z ładną felgą pozdrawiam kierownika.

może to ja? Jest tu ktoś z pow. szamotulskiego?

Ja często poruszam się Szamotuły-Poznań czarny avancik ZSL

Na Chrobrego w Szamotułach dziś ok.14ej widziany chyba ten sam czarny avant PSZ wlepka na klapie mrugałem światełkami ale kierownik lub kierowniczka nie wiedziała o co kaman i tak pozdrawiam :D

Ja często poruszam się Szamotuły-Poznań czarny avancik ZSL

Czarny osobnik to na pewno czechu9993 z okolic Szamotuł. Upomnę go jak będę go widział :)

Ja często poruszam się Szamotuły-Poznań czarny avancik ZSL

czarny avancik to ja :) pozdro dla kolegi z czarnego avancika ZSL

:hi: na parkingu pod Lidlem też się spotkaliśmy :wink: następnym razem może coś pogadamy :grin:

Okolice Suchego Lasu, wyjazd z Młodzieżowej w Obornicką lub sama obornicka, na co dzień jak poruszam się do pracy srebrnym golfem 4 chwilę przed 7 mijam ładną czarną A4 B6 z rejestracją bodajże ZK, rok temu golf był na glebie i 18" i coś tam mu z modyfikacji zostało to się zawsze zamieniamy spojrzeniami :P

Pozdrawiam czarne a4 b6 rej. ZK xxxxx. Strąbione na ul Stróźynskiego przy wjezdzie na orlen. Jechalem akurat pomaranczowa T-5 ;)

Edytowane przez niestandardowy

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej a4 w Sedanie z rejestracją PKN 43689 z ramkami klubowym widzianego w Koninie na światłach w centrum :-D

Pozdrawiam kolegę, obok którego miałem okazję wczoraj parkować przy ferio ;)

Podziwialem Twoja B5, praktycznie blizniaczka tyle że moja ciemny granat. Coraz bardziej przekonuje się by zainwestować w ładne 17 jak trochę fundusz odloze :)

pozdrowienia dla kierownika czarnego Avanta na blachach KLI widzianego dziś ok. 18-tej na Umultowskiej :) podkładki klubowe oraz naklejka klubowa na tylnej klapie :)

Pozdro Marcin ;) tak mowie co za ciu....na mnie trąbi ale później mi migły twoje tablice i PZ blachy mam ;)

Edytowane przez Bart_poznan