Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana turbiny na CAHA


dobry1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam sie do wymiany turbiny z CAHA ,czy wszystko pasuje jest identyczna ,moze z jakim numerem szukac turbiny.Po prostu nie wiem jak to ugrys,jak ustrzec sie przed zakupem jakiejs podroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec szukam turbiny z takim numerem,dziekuje kolego.

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Kolego morze masz taka turbine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka w swoim aucie :decayed:

Szukaj uzywki na ALLEGRO , nie ma problemu z dostepnością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopytam bo tez mi to po glowie chodzi

wariant

A)

czip na raty

- wymiana T bez ruszania czegokolwiek (zostaje stare ecu) - czy normalnie auto jezdzi (przesuniecie czipa w czasie np do zeweryfikowania czy sprzedawca nie wali glupa i nie sprzedal uwalonej T)

B)

caga na caha

- wymiana T, wymiana ECU na takie od cahy, przepisane adaptacji wtryskow cos jeszcze?- co z immo? da sie to vcdsem jakos "autoadoptowac"?

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie stac na B8 to wkladaj Caha i jedz na korekte softu od strzła. Jak bedzie cos nie halo z Turbawka to Ci Tuner powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie stac na B8 to wkladaj Caha i jedz na korekte softu od strzła. Jak bedzie cos nie halo z Turbawka to Ci Tuner powie

tuner nie zna sie na programach, tuner zmienia parametry programu wiec jezeli sam program jest rozny to pewne procecy w aucie opartym na ecu CAGi moga przebiegac inaczej niz na ecu CAHy. Malo ktory tuner do tego sie przyzna bo co mialby powiedziec klientowi "wie pan... tak naprawde to ja kodu programu nie rozumiem ale umiem zmienic jego parametry wiec bedzie zap..."

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wracajac do tematu chodzi mi po glowie zmiana turbiny mam b8 143KM CAGA czy wystarczy tylko zmienic turbine na ta CAHA i wszystko gra?? jaka jest kolej rzeczy czy trzeba cos jeszcze zmieniac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie jeszcze nad większym IC-kiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta turbina też pasuje 03L145702J do CAGA ????

Edytowane przez daniell-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zamiar do swojego silnika caga włożyć turbo od caha,chciałem się upewnić koledzy czy turbo w aukcji jest napewno do silnika caha 170koni,bo się jakoś nie łape w tych numerach,ktoś mi to może potwiedzić 100% ?

dzięki z góry pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zamiar do swojego silnika caga włożyć turbo od caha,chciałem się upewnić koledzy czy turbo w aukcji jest napewno do silnika caha 170koni,bo się jakoś nie łape w tych numerach,ktoś mi to może potwiedzić 100% ?

dzięki z góry pozdrawiam !

Brak linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowa-turbosprezarka-audi-a4-b8-a6-c7-2-0-tdi-170km-i6561092837.html juz jest przepraszam. Edytowane przez TomeK_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...