Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Tom-Cruise-Oblivion-wallpapers-2.jpg

Obejrzałem dzisiaj "Niepamieć", jak dla mnie ciekawy i warty obejrzenia, daję 7/10 :wink:

Jak dla mnie 8/10 - dobry film sci-fi z dozą filozofii i elementów postapo. Świetne efekty i estetyczna stylistyka. Od razu widac, ze to gosciu od TRONa robil. Zreszta facet jest z pochodzenia Polakiem, a z zawodu grafikiem komputerowym. To widac:wink:. Do tego muza M83. POLECAM ale tylko w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany potrzebuje nazwe filmu z okresu lat 1990-2000(chyba) w którym była fabuła z budowa posągów na wyspie wielkanocnej. Trochę to dziwnie brzmi ale kiedys oglądaem ten film i chciałbym jeszcze raz obejrzeć:wink:Kojarzy ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje nazwe filmu z okresu lat 1990-2000(chyba) w którym była fabuła z budowa posągów na wyspie wielkanocnej. Trochę to dziwnie brzmi ale kiedys oglądaem ten film i chciałbym jeszcze raz obejrzeć:wink:Kojarzy ktoś coś?

Rapa Nui (1994) - Filmweb

6982099.3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje nazwe filmu z okresu lat 1990-2000(chyba) w którym była fabuła z budowa posągów na wyspie wielkanocnej. Trochę to dziwnie brzmi ale kiedys oglądaem ten film i chciałbym jeszcze raz obejrzeć:wink:Kojarzy ktoś coś?

Rapa Nui (1994) - Filmweb

http://1.fwcdn.pl/po/11/67/31167/6982099.3.jpg

Oooo wielkie dzięki:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moviedeskback.com/wp-content/uploads/2012/12/Tom-Cruise-Oblivion-wallpapers-2.jpg
Obejrzałem dzisiaj "Niepamieć", jak dla mnie ciekawy i warty obejrzenia, daję 7/10 :wink:

Jak dla mnie 8/10 - dobry film sci-fi z dozą filozofii i elementów postapo. Świetne efekty i estetyczna stylistyka. Od razu widac, ze to gosciu od TRONa robil. Zreszta facet jest z pochodzenia Polakiem, a z zawodu grafikiem komputerowym. To widac:wink:. Do tego muza M83. POLECAM ale tylko w kinie.

Byłem w środę, nawet ok ale bardziej dla facetów bo połówce średnio się podobał :grin:

Chociaż w kinie widziałem że przyszła sama laska i oglądała jak i również gość :decayed:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

730d2808779bdff27c187488f7b50872.jpg

Oglądał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie jak wyglądali w 2001 a jak teraz

też z tamtych lat kalsyka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama (2013) - Filmweb fajny,choc gdyb go dopracowac,mógłby byc super

Martwe zło (2013) - Filmweb to samo jak wyżej,ale to juz domena wszystkich horrorów ostatnio:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Teksanska Masakra Pila Mechaniczna 3D... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Podobaja mi sie wszystkie części

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś "28 pokoi hotelowych"?

scenariusz niezły .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę z Soprano, od Sezonu nr 1

"utylizacja odpadów "

polać się można ..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c853e5378023f5bb57f608d21f0bbcd1.jpg

moim zdaniem 5,5/10

Texanska Masakra 3 - 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam starego filmu: Być dziwka z Teresa Russel nie mylic z Orlovsky

Ma ktos gdzie link ? Przekopalem neta i nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie, zaraz usuwam :)

Jak się nazywał film gdzie w pierwszej scenie facet wpadł w poślizg i kręcił się z minute i sprzelał do wszystkich trzymając jeszcze kawe w ręce ? :) Mam na końcu języka kurde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...