Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam ale nie na kompie tylko w kinie! Takich filmów nie ogląda się w domu, bo później wychodzą oceny po 5-6. Tu chodzi o efekty i 3D

Dla mnie zdecydowanie 8/10, choć pierwsza część była lepsza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja polecam ale nie na kompie tylko w kinie! Takich filmów nie ogląda się w domu, bo później wychodzą oceny po 5-6. Tu chodzi o efekty i 3D

Dla mnie zdecydowanie 8/10, choć pierwsza część była lepsza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Po części się zgodzę z kolegą ale tylko po części.

Ja chodzę do kina, ale nie za często, a to ze względu na dzwięk. Jak dla mnie przesadzony i to w każdym, gdzie bym nie był, jak dla mnie po prostu za głośno.

Ale są filmy które faktycznie dobrze zobaczyć w kinie, głównie właśnie takie produkcje jak IRON MAN, AVATAR, STAR TREK, etc...

Ale czy 3D?

Man of Steel, jakoś mnie nie powalił 3D. Film dobry, osobiście daję mocną 7. Ale oglądnę sobie jeszcze raz i to właśnie normalnie. Inaczej sprawa wyglądała z AVATAREM. 3D - rewelacja, tam po prostu było co oglądać z tym efektem.

Resztę filmów oglądam w zaciszu domowym, na wystarczającym ekranie i z dzwiękiem ustawionym pod siebie :decayed:

I by nie do końca OT:

21 and Over - ot, kolejna głupawa komedyjka, tak na 4/10

Snitch - dobra sensacja 6/10

Stoker - hmmm, mnie sę podobał, ale film taki troszkę dziwny 6/10

Stand Up Guys - 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ale nie na kompie tylko w kinie! Takich filmów nie ogląda się w domu, bo później wychodzą oceny po 5-6. Tu chodzi o efekty i 3D

Dla mnie zdecydowanie 8/10, choć pierwsza część była lepsza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Po części się zgodzę z kolegą ale tylko po części.

Ja chodzę do kina, ale nie za często, a to ze względu na dzwięk. Jak dla mnie przesadzony i to w każdym, gdzie bym nie był, jak dla mnie po prostu za głośno.

Ale są filmy które faktycznie dobrze zobaczyć w kinie, głównie właśnie takie produkcje jak IRON MAN, AVATAR, STAR TREK, etc...

Ale czy 3D?

Man of Steel, jakoś mnie nie powalił 3D. Film dobry, osobiście daję mocną 7. Ale oglądnę sobie jeszcze raz i to właśnie normalnie. Inaczej sprawa wyglądała z AVATAREM. 3D - rewelacja, tam po prostu było co oglądać z tym efektem.

Resztę filmów oglądam w zaciszu domowym, na wystarczającym ekranie i z dzwiękiem ustawionym pod siebie :decayed:

I by nie do końca OT:

21 and Over - ot, kolejna głupawa komedyjka, tak na 4/10

Snitch - dobra sensacja 6/10

Stoker - hmmm, mnie sę podobał, ale film taki troszkę dziwny 6/10

Stand Up Guys - 7/10

Nowy Star Trek ma b.dobre 3D moim zdaniem. Nie jest to tylko tekst wychodzący z ekranu :wink:

A na nowego Supermana muszę się koniecznie wybrać.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogladam filmów na kompie, tylko w kinie jak wychodzą lub na bluray'u w ostateczności. Obejrzałem kiedyś do połowy jakaś nędzną wersję filmu z neta i powiedziałem nigdy wiecej.

Nawet avatar na bluray nie jest taki jak na pełnym ekranie.

Kino ma to coś, dusze. Po wyjściu z kina nawet jak film był do d*py nie ma się wyrzutów sumienia ze wydaliśmy niepotrzebnie kasę...

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj na 1000 lat po ziemi.. ale slabizna ;/// nie polecam, szkoda kasy... w srode ide na czlowieka ze stali mam nadzieje, ze bedzie duzo lepiej :whistling:

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis na "Man of steel" - rewelacyjny - bardzo fajnie opowiedziana historia! najlepsza produkcja dc comics i legendary pictures od czasow Mrocznego rycerza, na bank wybiore sie 2 raz na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis na "Man of steel" - rewelacyjny - bardzo fajnie opowiedziana historia! najlepsza produkcja dc comics i legendary pictures od czasow Mrocznego rycerza, na bank wybiore sie 2 raz na to.

Jak taką recenzje wystawiasz, a dark knight to jeden z moich najlepszych batman'ów to lecę na supermena!

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ale nie na kompie tylko w kinie! Takich filmów nie ogląda się w domu, bo później wychodzą oceny po 5-6. Tu chodzi o efekty i 3D

Dla mnie zdecydowanie 8/10, choć pierwsza część była lepsza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

W kinie byłem, d*py ten star trek nie urwał..

Kinówek nie oglądam tylko zawsze HD i nie na kompie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogladam filmów na kompie, tylko w kinie jak wychodzą lub na bluray'u w ostateczności.

Hmmm a jaka to różnica ? Gdzie komp od BD jest gorszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej skomplikowałeś. Dlaczego komp to 15'', tv 52'' a nie na odwrót ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem na "szybkich i wściekłych 6" nie wiem czy ktoś tu już coś pisał o tym filmie, ale naprawdę polecam. Trochę może i jest małorealistyczny w niektórych momentach ale i tak kino na dobrym poziomie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze, że się dzisiaj poryczałem jak się dowiedziałem

pewnie dlatego, że akurat oglądam całość Soprano

od samego początku, mam wszystkie 6 sezonów

lecę jeden odcinek dziennie i robię co mogę, by po skończeniu nie odpalać kolejnego

udaje się jakoś

tak się jakoś z Gandolfinim "zżyłem"...

a jego Be careful with your dreams, one day they might come true na zawsze ze mną pozostanie

wielka strata, wielka szkoda

coś więcej do poczytania - James Gandolfini dead at 51: 'Sopranos' star suffers heart attack while in Italy with son; autopsy to be performed Thursday - NY Daily News

nie łapię, 51 lat - :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk każdy ma swojego aktora z którym się zżył na swój sposób, najgorsze jak odchodzi przedwcześnie i w taki sposób...

Do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM :wink:dokumenty na faktach, ktore idealnie sie lacza jak ktos bedzie szukac dalej...

To jest rzeczywistosc czy to sie komus podoba czy nie :whistling:

w UK juz sa takie chipy :wink: 95% zarcia GMO, kamery itd. zdecydowanie najwiekszy BigBrother w EU :whistling: powstaly na patencie " terror "

Pamietam jak kiedys u kolegi ogladalismy Live atak na wieze :shock3: a pozniej prawdziwy dokument 9/11 przetarl mnie oczy...

wkleje pare filmow Lektor lub napisy bez holly komercji jak ktos bedzie chcial wiedziec wiecej np. o Bilderberg :this:to jest juz tego troche w necie.

ps. to jest fakt !!!

Alex Jones - End Game - Lektor PL - YouTube

GMO to genetyczne ludobójstwo [Alex Jones] - YouTube

Zanim przeklna

[Lektor] 11 września Niewygodne fakty - Full version - YouTube

HAARP ( czyli kontrola nad pogodą ) - wszystko co chcesz wiedzieć - YouTube

dobrze, ze w sieci dziala Anonymous, WikiLeaks itp. grupy

Anonymous - Historia haktywizmu PL Lektor - YouTube

itd... mysle, ze warto zobaczyc, czy ktos to zaakceptuje czy tez nie to juz JEGO sprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk każdy ma swojego aktora z którym się zżył na swój sposób, najgorsze jak odchodzi przedwcześnie i w taki sposób...

Do sprawdzenia.

Jak ktoś lubi dobry dramat sensacyjny z odrobiną akcji i romansu to się nie zawiedzie. Jak dla mnie 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...