Skocz do zawartości
IGNOROWANY

logi sondy lambda audi a4 benzyna 1.8


Tomaszek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o sprawdzenie logów mojej sondy lambda.Auto pływa na obrotach brak błędów w sterowniku silnika.

Filtr paliwa nowy,i powietrza,przepływomierz sprawny,przepustnica sprawna adaptacja przepustnicy zrobiona.Czujnik temperatury sprawny.

Oznaczenie silnika to ADR benzyna podaję link do logów

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Proszę o sugestę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bez lpg? Wygląda że sonda pracuje dobrze tylko wygląda jakby gdzieś ciągnął lewe powietrze, bo na początku logu jest w miarę ok a potem sonda idzie na ubogo i komp daje korekcje na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sprawdzic sonde to zrób logi dynamiczne .a do sprawdzenia sondy sttycznie potrzebny jest oscylokop bo nie jestes w stanie z logów stwierdzic czy sonda zmianiła 50 razy w ciagu 2 sek napiecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jeździ na benzynie nie posiada lpg.wrzuciłem logi może coś z tego da się odczytać

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Wrzzuciłem logi to co dwa tyg.temu zrobiłem może z tego coś odczytać się da?Napisz na jakich logach najlepiej się sprawdza sondę lambda.i Czy mogę do Ciebie zadzwonić Damian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno problem z obrotami i mieszanką - może nie do końca z logów to wynika, ale okazało się że winił mały, gówniany zaworek - pomoc znalazłem tu Dodgy Idling - 1.8T

a tu zaworek

Audi B6 A4 FWD 1.8T > Engine > Intake > ES#5957 Pressure Control Valve (PCV) - (19mm) - 035103245A

pozdr, krycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat.  sprawdzi mi ktoś logi sondy... Chcę założyć gaz, wiem  że błędów nie mam bo sprawdzałem vagiem.... 

http://vaglog.pl/log-033_Ah8TeXW.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...