Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukiwany lakiernik


Glecik

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego lakiernika w Lbn lub okolicach . Do pomalowania maska i błotnik . Polecicie kogoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 gości po 300zł element, obaj mają suszarnie i profesjonalne komory. Maska jest liczona 1,5elementu błotnik jako element. Około 30km od lublina, struktura lakieru bardzo dobra wycinają pojedyńcze pyłki a nie matują całości.

Ewentualnie DRWAL w lublinie ale on jest bardzo drogi. Odezwij sie na pw jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 gości po 300zł element, obaj mają suszarnie i profesjonalne komory. Maska jest liczona 1,5elementu błotnik jako element. Około 30km od lublina, struktura lakieru bardzo dobra wycinają pojedyńcze pyłki a nie matują całości.

Ewentualnie DRWAL w lublinie ale on jest bardzo drogi. Odezwij sie na pw jak chcesz.

Czy ten lakiernik ma swój zakład w m. chmiel na południe od Lublina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmiel to porażka koło łęcznej. Oszczędza na plastoflexie i zderzaki pękają, jest słabym kolorystykiem i tandeciarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Łęcznej? Łęczna jest na północ od Lublina, nie na południe :-) Ale fakt, że w Chmielu straszny partacz... Klar mi odszedł po kilku myciach na bezdotykowej...:facepalm: I ciągłe wymówki, że jeszcze nie pomalował, to to, to tamto, a czekałem bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat macie jeszcze kogoś dobrego ? pęknięta szpachla na masce i błotniku i jeszcze parę zaprawek się spokojnie znajdzie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy trasie Snopków -Jastków jest zakład, robili poprzednie moje wozidełko. Ceny przystępne a samo wykonanie na wysokim poziomie, nie było za bardzo do czego się czepić. Chociaż plastiki lepiej samemu zdemontować bo chłopaczek nie wiedział chyba jak np. zdjąć listwy zgarniające szyb i musiałem nowe załatwiać :facepalm:. Dla zainteresowanych mogę na PW podesłać kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje i ja kogoś kto mi ogarnie błotniki bo ruda wyłazi ktoś zna kogoś dobrego kto dobrze to zabezpieczy?? najlepiej lublin lub bliska okolica i kogoś kto to porządnie zrobi żeby za rok rudej znowu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też potrzebuję dobrego i w miarę przystępnie cenowo lakiernika do poprawek lakierniczych z Biłgoraja lub okolic.

Jeżeli ktoś jest z moich okolic to czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic serwis lakierniczy Auto-Klinika w Świdniku przy Żwirki i Wigury 49B, http://autoklinika24.net/. Robilem tam Audi A4 B8 2011, czarny sedan. Otoz podczas burzy galąz uszkodzila mi maske, dach i szybe, a naprawa zostala przeprowadzona z ubezpieczenia. Powiem szczerze, jestem zadowolony, a warsztat jest solidny i profesjonalny. Lakiernik wszystko ladnie pomalowal i wycieniowane, a auto odebralem wysprzatane i nawoskowane. Ogladalem caly samochod z kazdej strony i nie widze kontrastow ani roznicy w kolorze ani odcieniu. Na czas naprawy oczywiscie dostalem auto zastepcze. Co do ceny, to byla to naprawa z ubezepieczenia, wiec nic nie zaplacilem. Mysle ze to kwestia indywidualna i odrebna w kazdym samochodze, ale widzialem na warsztacie samochody z wyzszej pulki, wiec mysle ze zaklad posiada renome. Kontak do nich znalazlem tu na forum, jak ktos inny ich polecal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...