Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka felga 16 cali pod zacisk/tarcze 320mm?


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moge kupic w dobrej cenie felgi z merca ale roznia sie parametrami. Czy cos to bedzie przeszkadzac w maszych audikach?2x7Jx16 et37 2x8jx16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta felga do a4 b7 pod zaciski 320 będzie ok?

ET37 7,5J 5X112 16" 4G0 071 496. Pozdr

Tak. Wejdzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj próbowałem założyć pod zaciski 320 w a4 b7 3.0tdi stalową felgę 16" 6.5J ET33, nie podeszła, zacisk haczy o oczka w feldze. Jest jakaś stalówka 16 co wejdzie na te zaciski? czy tylko alu 16 podejdzie i nie ma innej opcji, alu z et45 mi też nie podszedł ale podobno z et42 już wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta.

Posiadam Audi A4 B6 Avant 1.8T quattro z zawieszeniem 1BE, kod silnika BFB, tarcze przód 312mm.

Obecnie założone mam letnie opony 225/45/17 z felgą aluminiową 7,5Jx17H2 ET35 i wszystko jest OK, nie ociera felga o zacisk, a opona nie ociera o elementy zawieszenia - jest jeszcze sporo miejsca.

Kupiłem opony zimowe 205/55/16 (wg naklejki producenta) i teraz chcę dokupić jeszcze felgi aluminiowe do tych opon.

Upatrzone mam oryginalne felgi Audi 7Jx16H2 ET35 lub ET42 ( https://allegro.pl/felgi-16-5x112-oryginal-audi-a3-a4-a6-i6389211412.html ).

Pytanie: czy te felgi o parametrach 7Jx16H2 z ET35 lub ET42 również nie będą ocierać o zacisk, a opona o elementy zawieszenia? (pamiętając o tarczy 312mm!).

Proszę, pomóżcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcinGdańsk napisał:

Odgrzewam kotleta.

Posiadam Audi A4 B6 Avant 1.8T quattro z zawieszeniem 1BE, kod silnika BFB, tarcze przód 312mm.

Obecnie założone mam letnie opony 225/45/17 z felgą aluminiową 7,5Jx17H2 ET35 i wszystko jest OK, nie ociera felga o zacisk, a opona nie ociera o elementy zawieszenia - jest jeszcze sporo miejsca.

Kupiłem opony zimowe 205/55/16 (wg naklejki producenta) i teraz chcę dokupić jeszcze felgi aluminiowe do tych opon.

Upatrzone mam oryginalne felgi Audi 7Jx16H2 ET35 lub ET42 ( https://allegro.pl/felgi-16-5x112-oryginal-audi-a3-a4-a6-i6389211412.html ).

Pytanie: czy te felgi o parametrach 7Jx16H2 z ET35 lub ET42 również nie będą ocierać o zacisk, a opona o elementy zawieszenia? (pamiętając o tarczy 312mm!).

Proszę, pomóżcie! 

Wejdzie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2018 o 07:54, Dev napisał:

Wejdzie bez problemu

Witam kolegów. Mam pytanie bo powoli rozglądam się za alusami 16 które podejdą mi na hamulce 320 z zaciskiem od b7 ogólnie temat na przyszłą zimę, ale wolę wiedzieć czego szukać. Mianowicie jeśli wzór felgi będzie taki jak w poście powyżej i szerokość 7 cali oraz et35 to wejdzie takie coś na te hamulce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamoss napisał:

Witam kolegów. Mam pytanie bo powoli rozglądam się za alusami 16 które podejdą mi na hamulce 320 z zaciskiem od b7 ogólnie temat na przyszłą zimę, ale wolę wiedzieć czego szukać. Mianowicie jeśli wzór felgi będzie taki jak w poście powyżej i szerokość 7 cali oraz et35 to wejdzie takie coś na te hamulce? 

To zależy od wypełnienia felgi

Trzeba mierzyć na aucie lub frezowac zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

To zależy od wypełnienia felgi

Trzeba mierzyć na aucie lub frezowac zacisk

No to troszkę lipa, a są może jakieś wzory które wiadomo że napewno wejdą na takie hamulce wiem, że w temacie są ale większość linków padła ze starości o ile wogóle są jakieś aktywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamoss napisał:

No to troszkę lipa, a są może jakieś wzory które wiadomo że napewno wejdą na takie hamulce wiem, że w temacie są ale większość linków padła ze starości o ile wogóle są jakieś aktywne. 

https://www.google.pl/search?q=felga+audi.a4b6+16&client=ms-android-att-us&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwibsv7Zv5PfAhXD0aQKHamTCzQQ_AUoAXoECBIQAQ&biw=360&bih=560#imgrc=f3eeP2Pb0nNR4M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Ci kolego też podejdą:

https://i.pinimg.com/originals/46/d7/c5/46d7c5347a3defc8db77d54a58d6b12e.jpg

Montowane w A6 C6 i A4 B8, Szukaj ET 42.

Edytowane przez Aleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

Trochę pogasły linki więc pytanie, czy takie 16 podejdą pod 320 ? Aktualnie mam 312 a na zimę bym je sobie [te felgi] zostawił.

 

 

alu 16 et 42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...