Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

piszcie jak prace przebiegają bo zainteresowanie wzrasta, też do tego sie przymierzam :>

wszystkie graty do montażu już mam jeszcze tylko zastanawiam się na zderzakiem S4 do fimic'a pasowałby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że się znajdzie, możecie mnie już na listę wpisać :decayed:

Ciekaw jestem tylko ile by trzeba było na przesyłkę czekać... :mysli:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 00:29 _________________________________________________A może jakieś grupowe zamówienie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac jak bedziecie zbierac ekipe .... [tylko bedzie troszke problemow z dopasowaniem do TDI] :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chętnych jest sporo :th:

Jak jest ktos co może złożyć zamówienie - dobrze zna język to niech wątek zakłada i się będziemy wpisywać :thumbup:

Ktoś chętny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki byłby koszt wysyłki w przydatku wiekszej ilosci sztuk, bo pojedynczo to 150 - 200 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś najbardziej obeznany w FMIC wskaże który zestaw najlepiej będzie pasował do naszych tdików a ja ustalę ze sprzedawcą jaki byłby koszt transportu np 10szt. i wtedy będziemy mogli ruszyć z grupowym zamówieniem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś najbardziej obeznany w FMIC wskaże który zestaw najlepiej będzie pasował do naszych tdików a ja ustalę ze sprzedawcą jaki byłby koszt transportu np 10szt. i wtedy będziemy mogli ruszyć z grupowym zamówieniem :hi:

gemeralnie zaden .... problem bedzie w orurowaniu ... te zestawu sa chyba pod 1.8T .. przydalo by sie porownac jakie sa roznice w oruroawniu miedzy 1.8T a 1.9 TDI i sprawdzic czy z tego zestawu da sei cos wykombinowac ...

Poziek jak to jest rozwiazane w 1.8T B5 ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też byłbym chętny na taki zestaw. Ciekawe czy ktoś sprzedaje takie zestawy pod TDI bo z tego co szukałem są tylko do benzyn ale pewnie wystarczy troszke rury poprzerabiać i będzie pasować do TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w likend przestudiuje ETKE i zobacze czy cos z tego zestawu da sie wyrezac ....

[szkoda ze nie ma gotowych zestawów do TDI :confused4:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...