Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL]Goodyear F1 czy Dunlop Sport 3000A


maciejak

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie, bo mam dylemat.

Poszukuję oponek na lato i mam do wyboru jak w temacie. Co o tym myślicie?? Jakieś doświadczenia??

Jeździłem kiedyś A4 na F1 i byłem całkiem zadowolony, ale słyszałem też dobre opinie nt. Dunlopów, ale nie wiem co wart jest ten model.

:confused4:

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zastanawiam nad wyborem opon na lato, i nie wiem czy wybrać GoodYeary F1 czy Dunlopy Sport Maxx.

Gdybym to ja miał taki dylemat to wybrałbym sport maxx, ale w moim rozmiarze F1 można kupić już za 370, a do sport maxx'ów nie mam dojścia w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozackie GY F1 moze sa. za to bardzo szybko sie scieraja:) poprtzednio mielem wlasnie eagle F1 a teraz dunlop maxx sport wiec mam porownanie.

Bez namyslu wybralbym DUNLOP. za Eagle F1 przemawia jedynie wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozackie GY F1 moze sa. za to bardzo szybko sie scieraja:) poprtzednio mielem wlasnie eagle F1 a teraz dunlop maxx sport wiec mam porownanie.

Bez namyslu wybralbym DUNLOP. za Eagle F1 przemawia jedynie wyglad.

A może ktoś z was w przybliżeniu podać ile km można przejechać na tych oponach przy łagodnym stylu jazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w kilometrach nie jestem w stanie podac. Mi opony wystarczaja na jeden sezon... robie 30tys km rocznie. a styl jazdy jest dosyc agresywny. Wiec przy lagodnej jezdzie spokojnie 2 sezony zrobisz.

druga sprawa wydaje mi sie ze dunlop jakosciow lepszy.

poza tym wiem ze B7 wujezdza-lo z salony na takich wlasnie dunlopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze u wiekszosci gore bierze wyglad opony, a nie jakosc.... no ale coz;p :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 są miękkie i dosyć szybko się ścierają

Dunlopy SP 9000 Sport czy tegoroczny model 9090 sa bardzo OK :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejak, domyslam, sie ze szukasz opon na swoje 18" ;) - napisz do usera wojtusania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy u siebie Goodyeary F1 Eagle, i wg. mnie są z za miękkiej gumy i szybko się zużywają, do tego są głośne, ale bieżnik mają kox :naughty: Obecnie jeździmy na Dunlopach SP 9090 i jak narazie są ok :P są ciche i starczą na dłużej. Ja bym wziął Dunlopy, wyglądem raz się już pokierowałem przy zakupie aparatu i trochę żałuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram w 100% przedmowce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawien dawna byłem za Dunlopem ale jak założyłem na swoją Audiolke Toyo Proxes T1R jestem zachwycony przez same gumki przyczepność się bardzo mocno poprawiła poprzednio jezdziłem na dunlopach i nie było takiego efektu a jeszcze w połączeniu z obniżonym zawiasem jakie posiadam od nie dawna to już wogule kolosalna różnica w prowadzeniu :>

Także ja z tych dwuch polecam trzecią marke Toyo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear F1 Eagle Asymetric też się szybko ścierają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear F1 Eagle Asymetric też się szybko ścierają?

to zalezy od mieszanki a nie bieżnika więc - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawien dawna byłem za Dunlopem ale jak założyłem na swoją Audiolke Toyo Proxes T1R jestem zachwycony przez same gumki przyczepność się bardzo mocno poprawiła poprzednio jezdziłem na dunlopach i nie było takiego efektu a jeszcze w połączeniu z obniżonym zawiasem jakie posiadam od nie dawna to już wogule kolosalna różnica w prowadzeniu :>

Także ja z tych dwuch polecam trzecią marke Toyo :decayed:

wogÓle

niedawna

dwÓch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...