Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] przy 120 km/h notlauf, Czyżby turbosprężarka była na wykończeniu ?


willa101

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu zakupilem traktora. Przy ruszaniu wszystko ok przyspiesza i smiga cieply i zimny. Gdy osiagne predkosc ok 120 km/h turbo przestaje chodzic...chce depnac a tu nic.. Proponujecie wymienic turbine czy moze jest to zwiazane z czyms innym..? THX BIG G

* uzupełnij prefix. uzupełnij profil - silnik [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wymienisz cokolwiek propoujemy zaczac od tego :

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na vag-a mialem te same objawy dochodzilem do 110-120 i dziura pod noga nie dzie trzeba bylo zgasic i odpalic i znowu ok. poprostu przepływościomierz sie wykonczyl cena tego to ok. 200 zl a z wymiana sam sobie poradzisz. ok 10 min to zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapiesz klasycznego notlauf'a. Oddaj jak najszybciej turbo do czyszczenia, bo inaczej czeka Cię droga wymiana.

poprostu przepływościomierz sie wykonczyl cena tego to ok. 200 zl a z wymiana sam sobie poradzisz. ok 10 min to zajmuje

Pierwszy raz sie spotykam z tym ze "przepływościomierz" powoduje notlauf'a :mysli:

POdlacz pod VAG'a i sprawdz bledy. Bedzie wiadomo czy turbo przeladowuje, czy sa inne "kwiatki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem niedawno podobny problem. Pojechałem podpiąć się pod vag-a i okazało się, że mam za mały przepływ. Mechanik popsikał jakimś preparatem (chyba wd-40) taki zawór który powinien się szerzej otwierać przy turbinie. Trwało to ok.15.min i potem - inne auto! Niczego nie wymieniałem. Coś tam było trochę zapieczone. Operacja kosztowała mnie 30 zeta i auto odzyskało wigor. Dlatego zanim zaczniecie słono płacić warto podjechać i podpiąć się pod kompa u gości, którzy mają program do audi.

Pozdrawiam.

dr J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...