Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana mechanizmu opuszczania szyby trzaski


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Wymieniłem wczoraj mechanizm opuszczania i podnoszenia szyby w mojej Audi A4 B6 S-Line 1.9 TDI kombi z 2003 roku. I jest problem bo po tej wymianie drzwi mi się nie chcą zamykać tak jak przed wymiana tylko muszę mocno walnąć nimi. druga sprawa po wymianie jak jadę to słychać takie trzeszczenie szyby i to wk..... na maxa!! Możecie mi jakoś pomóc?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierał mi te drzwi lakiernik dwa razy już i dalej jest to samo a teraz doszło jak jadę tak powyżej 130km/h to słychać wiatr jakby szyba była nie domknięta(a jest zamknięta). Skrzypi mi tapicerka na górze po całości na górze. Macie jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opadły, a lakiernik nie umie dobrze ustawic tej gornej ramki ktorą trzeba było zdjac, aby wymienic mech. opuszczania. Pojedz do niego i niech porawia.

Jak nie bedzie wiedzial jak powinna przylegac zawsze mozesz pokazac mu drzwi po drugiej stronie ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I okazało się że trzeszczy w drzwiach ten mechanizm który kupiłem na allegro. Spazerowałem grosza i kupiłem na allegro zamiennik i kicha trzeszczy tak że jeździć nie idzie. MASAKRA!! Nie wiecie kto ma może używane ale oryginalne. U nas tu za miedzą jest za 100 €:shock3:. Pozdro

---------- Post dopisany 21-03-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 21:25 ----------

Kupiłem nowe w audi serwisie w ff za miedzą i jest już ok. A drzwi wyregulowane i jest też ok.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby od strony kierowcy może jakoś rysować szybę? od momentu jak zaczął trzeszczeć (dodam że raz działa otwierania szyby raz nie, natomiast zamykanie działa ok) zauważyłem również pionowe linie na szybie jakby zarysowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam problem ponieważ trzeszczy mi lewa szyba przednia od kierowny ( wszystko jest orginalne prowadnica prosta) co moze być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam problem ponieważ trzeszczy mi lewa szyba przednia od kierowny ( wszystko jest orginalne prowadnica prosta) co moze być przyczyną?

Źle poskręcana lub źle wyregulowana rama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam problem ponieważ trzeszczy mi lewa szyba przednia od kierowny ( wszystko jest orginalne prowadnica prosta) co moze być przyczyną?

Źle poskręcana lub źle wyregulowana rama.

Witaj, tylko problem w tym ze ja tego nie rozbierałem wogóle żeby było coś zle poskrecane..

Edytowane przez Krystianek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwieczne pytanie i chyba nikt do końca nie wie, pewnie była tam gdzie było to potrzebne bo coś nie stykało :x 

Jak robiłem dla siebie research do wymiany to trafiłem na takie coś i zapisałem na dysku i jak zobaczysz jest z przodu albo z tyłu, odgięta na zewnątrz i do środka. Nigdzie nie widziałem konkretów na temat tej spinki

36396299_1921172807946150__n.jpg

36396299_192117280794.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...