Skocz do zawartości
IGNOROWANY

EURO 2008


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża sie imprezka wielkimi krokami :kox: Panowie w gronie znajomych bawimy sie w typowanie wyników meczów ... wejściówka 30zł także na jakies piwko może będzie.

Mam parę wątpliwości i pytam jak oceniacie szanse/wyniki Szwecji, Rosji, Włochów?

Szwecja - Grecja, Szwecja - Hiszpania, Szwecja - Rosja, Rosja - Grecja, Rosja - Hiszpania. Włochy - Holandia, Włochy - Rumunia, Włochy - Francja.

Co do naszych to liczę że wyjdą z grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszych to liczę że wyjdą z grupy.

:blink::shocked::kox: Ale na naszych lepiej nie stawiać pieniędzy :naughty::wallbash: Mam tylko nadzieje ze te macze sparingowe które teraz rozgrywają nie pokazują nam ich faktycznej formy na to Euro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w czasie meczu POLSKA- Niemcy mam wesele - co robić ??? :( Wyjść nie mogę ,bo jestem Panem Młodym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w czasie meczu POLSKA- Niemcy mam wesele - co robić ??? :( Wyjść nie mogę ,bo jestem Panem Młodym :)

Zabrać ze sobą antene i TV :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w czasie meczu POLSKA- Niemcy mam wesele - co robić ??? :( Wyjść nie mogę ,bo jestem Panem Młodym :)

co nie możesz, kocha to poczeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w niedzielę o godzinie 20.00 wszystkie chłopy na weselu się rozejdą do domu na mecz. Może załatwić jakąś wielką plazmę na ścianę i przerwać wesele na dwie godziny :tongue4:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wybieram się na wesele ale nie 8 tylko 7 w sobotę - gdzie to wesela robia w niedzielę????????

Co z moim pytaniem bo zbaczamy z tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to wesela robia w niedzielę?????

jak wesele jest 2-dniowe to i do połnocy sie bawia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej grupie Szwecja powinna wygrac wszystko a Grecja przegrac wszystko. Rosja nie jest teraz tak dobra, zerszta juz od dawna. a Hiszpania? jak to sie o nich mowi: GRAJA JAK NIGDY; PRZEGRYWAJA JAK ZAWSZE.

a w drugiej grupie stawiam na Wlochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej grupie Szwecja powinna wygrac wszystko a Grecja przegrac wszystko. Rosja nie jest teraz tak dobra, zerszta juz od dawna. a Hiszpania? jak to sie o nich mowi: GRAJA JAK NIGDY; PRZEGRYWAJA JAK ZAWSZE.

a w drugiej grupie stawiam na Wlochy.

Szwecja ostani znaczący mecz wygrała na koniec 2006 z Hiszpanią o punkty w grupie i w rewanży przegrali 0:3, w towarzyskich przegrali z USA 0:2 i z Brazylią 0:1 no i z nimi to raczej nie wiadomo jak sie pokażą na Euro - jak na razie u mnie z grupy nie wychodzą ;)

Grecja ma wzloty i upadki ale jest w stanie powlaczyć i nie skreślam ich całkowicie.

Rosja zremisowała z Chorwatami ale potrafiła ograć Anglię i towarzysko przegrać z Rumunamu 0:3 - raczej nie wyjdą z grupy. Choć Rosyjska liga idzie do przodu - patrz zdobywca pucharu UEFA

Włochy grają strasznie nudną piłkę bronią tylko własnej bramki a mało atakują, cóż osiągają wyniki jak są na fali wygrali towarzysko z Portugalią a przegrali z Hiszpanią w grupie mają silnych rywali Holandię Rumunię i Francję (przegrana i remis) także też sporo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko Grecja jest cienka, raz im sie faktycznie udalo ale w jakim stylu!

jeszcze gorszym niz Wlochy. wiadomo ze faworytem grupy powinni byc Hiszpanie ale z takim skladem jaki maja od ladnych kilku lat nic nie potrafia zrobic.

jesli zagraja dobrze to nikogo to nie zdziwi poniewaz maja dobrych zawodnikow, jesli przegraja to tez nikogo nie zdziwi poniewaz bedzie to juz norma.

Ruscy tez mnie nie przekonuja. wygrali z Anglia czyli z zespolem ktory nie dostal sie na EURO. moze Anglia to juz nie jest taki zespol jak kiedys. my zreszta w ostatnich kilku grach potrafilismy im dorownac. wyniki mowia inaczej ale po grze widac bylo co innego.

[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 13:03 _________________________________________________wloska pilka moze piekna nie jest ale napewno skuteczna. mistrzem swiata sie przez przypadek nie zostaje. chodz daleko zajsc mozna co pokazala kiedys Korea na mistrzostawch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla jaj postawilem w http://www.willhill.com/iibs/en/buildcoupon.asp?couponchoice=FB1153584 £25 ze nasi wygraja Euro 2008 , 40/1 . przynajniej bede ogladal mecze bo tak to zaden kibic ze mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hiszpanów zgadza się to wielkie indywidualności ale jako zespół na turniejach daję plamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedenerwować się ale powiem swoje zdanie - wprost -

Polscy piłkarze ( poza kilkoma) to łamagi i cienkie bolki - amatorzy lepiej grają .

Mam jedną dobrą radę , aby się niedenerwować na meczu - ( sprawdzona metoda!!!)

Kibicujcie wszystkim tylko nie Polakom - gwarantuje zero stresu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedenerwować się ale powiem swoje zdanie - wprost -

Polscy piłkarze ( poza kilkoma) to łamagi i cienkie bolki - amatorzy lepiej grają .

Mam jedną dobrą radę , aby się niedenerwować na meczu - ( sprawdzona metoda!!!)

Kibicujcie wszystkim tylko nie Polakom - gwarantuje zero stresu :polew:

Ale każdy z Nas wie jak Oni grają, a mimo to i tak będziemy im zawsze kibicować bo w nich wierzymy :!: Taki los kibica :wink4:

Rosja - no żebyście nie byli zaskoczeni jak będą wygrywać. Ta drużyna wraca do swojej wielkości i może Nas mocno zaskoczyć. W lidze jest duża kasa i nie puszczają za bardzo na zachód swoich grajków, patrz P.UEFA :)

Grecja - tam jest bardzo dobry trener i ma jakiś materiał. To naprawdę nie był przypadek że bronią teraz mistrza :naughty:

A Polacy prowadzą 1:0 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kibicuje sie nie tylko wtedy kiedy wygrywają ale za każdym razem i tego w PL musimy się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie tak samo jak ja?

podczas meczu naszych zjadam przeciętnie 3 TVpaki czipsów :shocked:

po każdym meczu zatwardzenie :polew:

strach pomyśleć, co będzie jak nasi zawędrują aż do finału :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...