Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polacy kradną auta w niemieckiej reklamie


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/-1,1551068,wiadomosc.html

wydaje mi sie ze przesadzili... ta reklama mowi niemcom : "uwazaj zeby polacy ci nie ukradli auta podczas meczu euro 2008"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle prowokacja przed meczem.

Chcieli obrazić Polaków i przypomnieć mit Polaka-złodzieja w Niemczech.

Bywam w Niemczech stosunkowo często i ten obraz naszych rodaków powoli się zaciera (pozostał u ludzi starszych i "neofaszystów" )

Takie filmiki mają to przypomnieć wszystkim i wywołać złość wsród Niemców, co, oczywiście, ma przełożyć się na doping.

Niestety, a nawet "stety" autorzy tego bzdetu nie przemyśleli dokładnie zagadnienia.

W oczy i uszy rzuca sie bardziej to, że ich kibole "odlewają się" na własny hymn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada ... :sick3:

Szkoda , że nie ma takiej reklamy ..." dlaczego Polacy wyjeźdżają do pracy do Angli .... bo szkopy chjo..wo płacą ! " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupkowata ta reklama...

Leło tak naszych ustawi, że Niemcy będą się mieli z pyszna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już druga taka kiepska reklama ( pierwsza była z Mediamarkt) - osobiście mnie również zdrażniła .

A zresztą uważam ,że reklama była totalnie nikomu do szczęścia niepotrzebna a szczególnie Niemcom ,

bo Polscy piłkarze są i tak za cienkie do gry na takiej imprezie - tych meczy nie kupią !!

Mówie wam szkoda ,że tam wogóle jadą -

Mam mozliwość oglądać mecze pierwszoligowe z okna - (Widok na stadion) - koledzy to jest kopanina na poziomie klasy podstawowej.

Kończe ten temat - bo napewno się już naraziłem zagożałym kibicom.

Kibicuje wszystkim Polskim sportowcom , ale nigdy naszym piłkarzom ,niemogę ich strawić za korupcję i

za udawanie ,że grają - wciskają ciemnotę że potrafią grać ( poza kilkoma zawodnikami)

Słyszałem ostatnio że Boruc czy jak mu tam ,nawet się piłką wogóle nie interesuje, gość ma gdzieś kto z kim gra itd.

Dla nich się liczy kasa ile zarobi za mecz , a nie Polska ,że wygra jako Polak .

Ach zresztą kończe - przepraszam wszystkich których uraziłem - :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada ... :sick3:

Szkoda , że nie ma takiej reklamy ..." dlaczego Polacy wyjeźdżają do pracy do Angli .... bo szkopy chjo..wo płacą ! " :decayed:

Niestety, ale Niemcy (i nie tylko oni) nie "wyssali sobie z palca" tego, ze Polacy kradna.

Oczywiscie nie mozna wszystkich wpakowac do jednej szuflady i powiedziec, ze sa tacy sami. Jak zapewne wiesz, czlowiek zapamietuje zazwyczaj te nie mile zdarzenia, sam jestes tego najlepszym przykladem. Piszac "szkopy", nie miales z pewnoscia na mysli przyjazni i wspolpracy polsko-niemieckiej, otwarcia granic i wcielenia Polski do UE :mysli:

Uwierz mi, ja tu mieszkam i pracuje a stereotyp Polaka, niestety ale potwierdza sie nagminnie. Dopuki beda istnialy bandy polakow, ktore kroja "hurtowo" auta i osprzet, doputy bedziemy nosili miano zlodzieji na zachodzie.

Przykre ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jaki naród taka reklama... :sick3: Takie moje zdanie :decayed:

Słyszałem ostatnio że Boruc czy jak mu tam ,nawet się piłką wogóle nie interesuje, gość ma gdzieś kto z kim gra itd.

Dla nich się liczy kasa ile zarobi za mecz , a nie Polska ,że wygra jako Polak .

Ach zresztą kończe - przepraszam wszystkich których uraziłem - :hi:

Nie uraziłeś mnie, ale na przyszłość sprawdź wierzytelności swoich informacji zanim je będziesz publicznie rozgłaszał :) Myślę że Boruc nie do końca miał na myśli to co ktoś Ci powiedział :wink4:

P.S. Nie mierz miarą Polonii Bytom poziomu piłkarskiego naszej ligi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy nie maja za grosz poczucia humoru,wydaje im się że coś jest śmieszne a nie niestety tak nie jest,ale to nie są źli ludzie(no nie którzy są jak i w Polsce)kto tam pracował lub pracuje ten wie.Oczywiście produkują najlepsze samochody na świecie o czym światczą i wasze szkopmaszyny. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła babcia :polew:

niestety nasi rodacy przyczynili się do takiej opini o Nas na świecie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła babcia :polew:

niestety nasi rodacy przyczynili się do takiej opini o Nas na świecie :(

ta opinia zanika z dnia na dzien to tylko glownie zostalo u starzsych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna riposta :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=oNCbp-RaUgw

Euro 2008 nie dla idiotów! :polew::kox::lol1::banan2::travolta:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 16:10 _________________________________________________A tu kolejna :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=VDnCDo8U77A&feature=related :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna riposta :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=oNCbp-RaUgw

Euro 2008 nie dla idiotów! :polew::kox::lol1::banan2::travolta:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 16:10 _________________________________________________A tu kolejna :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=VDnCDo8U77A&feature=related :kox:

:polew: :polew: :polew: Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.A kto ma poczucie chumoru POLSKA!!!!! :polew: :polew: :polew: mam nadzieję że będziemy tak pierdzieć po meczu :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich reklam trzeba podchodzic z dystansem. My tez smiejemy sie z innych narodow... Troche luzu by sie przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...