[ALL] Drzwi się zacięły

martin a4

Tak, tylko jak tą tapicerkę ściągać przy zamkniętych drzwiach, skoro dwie górne śruby są zasłonięte :?: Bo te przy klamce to żaden problem. Trzeba coś zrywać :?:

Witam może koledzy postawią dniagnozę - dzisiaj zablokowały mi sie drzwi przednie od pasażera. nie można ich otworzyć za pomocą klameczki wewnętrznej (można z zewnątrz) Co może być tego powodem jak naprawić samemu problem...? :mysli:

no też miałem taki problem winowajcą był bodajże sterownik zamka, napisane na nim vdo siemens?, a najlepsze jest to że żeby się tam dostać trzeba było od środka pruć tapicerkę, paru magików próbowało i to było jedyne i najgorsze rozwiązanie.

Ale radze Ci na początek próbuj z pilota może za którymś razem się otworzą i nie zrażaj się tym że po paru minutach prób pilot przestaje działać, po odczekaniu paru chwil będzie ok. Jak już otworzysz to od razu odkręcaj tapicerkę, bo później możesz już wcale nie otworzyć- jak było u mnie. Mówię też o a4 03r.

no to czeka Cie sciąganie tapicerki z drzwi przy zamkniętych drzwaich.... wejdz na vw-passat.pl tam byl tak isam problem nie obylo sie bez sciagania tapicerki (passat 3bg)

To jest praktycznie nie mozliwe, wręcz tego się nieda zrobić, zaznaczam ze kolega ma B6.

Ty juz mam o wiele mniejszy problem, stawiam na wypięcie się linki z klamki lub zerwanie jej. Ściągaj tapicerke i wszystko się wyjaśni.