Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Otwieranie auta z pilota


stfrank

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Audi A4 1,9 TDI z 1997 rok , nie posiadał pilota, dokupiłem cały kluczyk z pilotem w AutoVivie, zakodowano mi tylko kluczyk, że uruchamia pojazd, lecz nie otwiera z pilota.

Czy ktoś mi może pomóc w tym temacie, pompka centralnego zamka nr 8D0 862 227C i dołączone pudełko o znakach CEPT LPD I, co to może być?

Bardzo serdecznie proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem moze byc,ze ta wersja nie ma opcji otwierania na pilota,ja mam taka,trzeba by bylo wymienic cala pompke,bo tam jest modul komfortu odpowiedzialny za to,klucza ci nie zakodowali ,tylko dorobili immo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o jakim symbolu, jak szukałem na allegro i jest ich kilka wersji, czytałem w internecie, że to urządzenie CEPT LPD I to jest związane z pilotami, podobno stosowane w oplu omega i o częstotliwość 433 tak jak podobnie w audi, może można zaprogramować poprzez VAGa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc pompek od B5 ,jesli posiada modol komfortu sterowania pilotem c.zamka,nie roznia sie wygladem,czasem tylko polozeniem,np. w takiej jak ja mam pompka ''lezy''w bagazniku po prawej stronie,u mojego kolesia w avancie z 99,jest przymocowana troche wyzej i troche w innym polozeniu,nie powiem ci jakie symbole posiadaja pompki z pilotem,ale to trzeba by bylo zapytac wlasciciela pompki ,czy auto ma oryginalny alarm na pilota,dam ci linka do ETKI ,jesli sie zalogujesz,to po angielsku(tylko taka wersje mam)znajdziesz model pompki ,symbol,dojdziesz latwo ,po roczniku itp,

z tego co wiem jakos w 97 szly modele bez pilota,nie wiedziec dlaczego...moze to jakas proba,przejsciowki albo co- nie mam pojecia...

tu masz linka do ETKI http://www.vagcat.com/

vagiem dasz rade to zrobic,ale jesli pompka jest z pilotem,bo jesli nie ma tej opcji-to lipa

http://www.vag-com.pl/procedury.htm tutaj masz linka do procedur,poprobuj,ja probowalem na vagu 409 ,312 i wczesniejszych i nie dalem rady ''wklepac'' pilota,bo pompka nie ma tej opcji,prawdopodobnie u ciebie jest tak samo

nie powiem ci dokladnie na jakiej czestotliwosci lataja piloty,ale chyba tak,jak piszesz-chociaz w audi nie ma to znaczenia-kazde audi ma te sama czestotliwosc,zmienia sie tylko kod wysylany z pilota do centralki,ktora jesli dopasujesz pilota ''akceptuje'' ten kod i uruchamia co ma uruchomic

http://www.google.co.uk/search?num=50&hl=en&newwindow=1&q=ross+tech&meta=

popatrz tez tutaj

[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 20:54 _________________________________________________osobiscie pytalem sie jednego goscia-pilota do audi tylko od audi,inne nie podejda,ale moze jakis wyjatek bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź, będę próbował.[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 13:32 _________________________________________________czy ktoś nie wie jaki nr ma pompka centralnego zamka z modułem komfortu tj na pilota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...