Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Silnik się trzęsie mocniej jak się nagrzeje


Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Orfeusz i co ty zrobiłeś jak ci telepało wydechem, bo u mnie też jak lekko nacisnę na wydech to przestaje drgać i robi się ciszej?Złącze elastyczne mam wymienione.

ja też czekam Orfeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wlasnej autopsji-moze komus cos pomoze.Mialem podobne objawy - trzesienie silnika i budy po rozgrzaniu (oko30km) .Wymienilem sprzeglo i kolo dwumasowe (czas i tak juz byl na sprzeglo) i zero poprawy.Wiec nastepny tlumikarz-i prosilem zeby lacznik elastyczny wymienil-on obejrzal-obwachal i stwierdzil ze wstawi drugi taki lacznik w dalszej czesci wydechu-wstawil-skasowal 180zl-i objawy jak reka odjol-silnil sie neico buja-ale absolutnie nic nie przenosi si ena tlumik i na bude.Przy wymianie sprzegla przyuwazylem ze poduszki od skrzyni nie sa urwane-ale na gumach sa pekniecia.Drgania ustaly-ale te poduchy pewnie tez sie kwalifikuja do wymiany.Dodam ze w zyciu bym nie podejrzewal ze wstawienie tego lacznika tak pozytywnie wplynie na wibracje i drgania budy na rozgrzanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary za opis swojej sytuacji z tego wynika że zawsze trzeba zaczynać od tych tanszych napraw :)

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:24 _________________________________________________17664 P1256 Engine Coolant Temp.Circ Open/Short to B+

panowie czy moge skasowac ten bład i co to za błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...