Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parę pytań o wyposażenie


wojtekz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

tak lekko przymierzam się do zakupu Audi a dobrze w nich się nie orientuje i mam do was kilka pytań:

1.czym różnią się fotele takie zazwyczaj z materiału które mają taki wysuwany wypustek pod uda - czy tylko te fotele mają elektryczną regulację bo tylko przy takich fotelach widzę te kółeczko do regulacji z boku?

2. pytanie o kokpit niektóre wersje samochodu koło dźwigni zmiany biegów nie mają takich przycisków a inne wersje mają ich pełno z jeszcze takim kółeczkiem do regulacji - czy to się różni, zwłaszcza że i te i to modele mają nawigację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 jak szukasz to na pewno zauwazyłes duza rozbieznośc w cenach :wink: wszystko zalezy jakie autko ma wyposazenie .

To kółeczko z boku fotela to regulacja odcinka lędzwiowego fotela.

Jezeli chodzi o przyciski na PANELU koło lewarka to jest to NAVI tzw. albo MMI BASIC (czerwony wyswietlacz) , MMI 2G (kolor ekran ) lub MMI 3G (wiekszy ekran kolor ,dwa razy lepsza rozdzilczość , twardy dysk )

I Am Audi | The Standard for Audi | Articles I Models I Video I Pictures – Audi 2G MMI VS: Audi 3G MMI

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystkie fotele mają regulację elektryczną, tylko niektóre mają jeszcze lędźwiową tak?

bez przycisków koło dźwigni = MMI BASIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....inaczej :wink: sa zwykłe fotele bez zadnej regulacji , pozniej masz wersje z ledżwia , a dobrze wypasione mają pełna elektryke i opcjonalnie ( wentylowane i z pamiecią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, myślałem że za takie pieniądze elektryczne fotele to już w standardzie no ale jednak się myliłem,

jeszcze co do MMI według tej strony mr-fix.pl - 2G, 3G czy RNS-E? – Rodzaje MMI oraz innych stosowanych w Audi.

w B8 maxymalną jest wersją 2G - prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest w ogóle możliwe zamiana MMI basic na MMI 2G, sa jakies firmy które to robią, ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może na płycie aktualizacji do MMI3G bo mam tylko po J.angielski. zapłacę. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...