Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomysł na interesik potrzebne oponie


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

Ponowienie z uwagi na to że zwolnił się lokal w moim mieście w markecie Kaufland, pomyślałem że można by było coś tam wykombinować.

miasta około 35 tys. mieszkańców i okoliczne wsie - cała wieś jedzie w niedziele do Kauflandu

pomysł jest taki żeby zrobić mała stoisko ze srebrem, kolczyki, łańcuszki zawieszki itp.

do tego skup złomu srebra, czyszczenie srebra i drobne naprawy.

ludzi przewija się dość sporo ale czy to by szło ?? skąd brać towar żeby był atrakcyjny cenowo.

ciekawi mnie jeszcze jakim wkładem przydało by się dysponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze pytanie...znasz się na metalach szlachetnych??

TAKA praca wymaga znajomości żeby nie wtopić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się zupełnie :( dlatego mmyślę o najtańszym metalu szlachetnym jakim jest srebro.

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

wynajem lokalu około 3500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wiem że kokosów by nie było, ale tylko to mi przyszło do głowy. Lokal jest nie wielki a ludzi duuuuuużo się przewija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja. podjedź do innej galerii, do innego kauflanda i zobacz co oferują....

poszukaj podobnego sklepu (nie koniecznie w galerii) i przyjrzyj się jak wygląda ruch przy takim stoisku...jedź w godzinie szczytu i zobacz ilu ludzi kupi coś takiego, posiedź w kawiarence z godzinę, będziesz miał szczątkowy obraz obrotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja. podjedź do innej galerii, do innego kauflanda i zobacz co oferują....

poszukaj podobnego sklepu (nie koniecznie w galerii) i przyjrzyj się jak wygląda ruch przy takim stoisku...jedź w godzinie szczytu i zobacz ilu ludzi kupi coś takiego, posiedź w kawiarence z godzinę, będziesz miał szczątkowy obraz obrotów...

pomysł jest fajny.

może jakieś inne koncepcje ?? co można by było tam sprzedać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis/serwis pod 1 warunkiem. Jesteś na prawdę magikiem w dziedzinie naprawy telefonów. Bo wymienić obudowę czy nakleić folię na wyświetlacz to prawie każdy umie. A jeżeli będziesz dobry to szybko ludzie sami Ci zrobią reklamę i będą walić drzwiami i oknami. Tak jest też z dobrym mechanikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ale znam taki jeden, do którego po naprawę telefonu trzeba w kolejkę się ustawiać. Natomiast właściciel to zawodowy hobbysta, który traktuje to jako źródło zarobku i zarazem przyjemności. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony odpadają. Biznesik musi być bardziej kobiecy bo mam taką pracownice bezrobotną w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci tu za bardzo filozofować. Ale co do Kauflandu to jest on chyba kojarzony typowo ze spożywką. U mnie w mieście jest przy nim kilka lokali do wynajęcia. I chyba jeszcze żaden nie wytrzymał dłużej niż rok, co jakiś czas ktoś zmienia branżę, bo brakuje zainteresowania, to biżuteria, to Orange, to salonik prasowy lub jeszcze coś innego, więc nie wiem jaka jest tego przyczyna. Sam Kaufland istnieje 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o branżę jubilerską to na chwilę obecną jest słabo.

Można powiedzieć że jest ona podzielona na towar z bardzo wysokiej półki ( Kruk, Apart, itp) i z bardzo niskiej, od kilku dobrych lat polski rynek jest zalewany chinszczyzną słabej jakości, w związku z tym ceny też są bardzo niskie.

Na dzień dzisiejszy polska branża jubilerska przeżywa kryzys :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w okolicy nie ma silnej znanej mieskańcom konkurencji w branży kwiatów to też chyba ciekawa opcja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...