Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Proszę o analizę logów


alien2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o analizę logów, są to moje pierwsze logi więc jeśli zrobiłem coś źle proszę o wyrozumiałość.

Logi zrobiłem dla przepływki i turbo na 3 biegu. Dodam że kabelek miałem tylko na chwilę i nie wiem czy dla przepływki nie zrobiłem za mało logów.

02

logprzepgr2.th.jpg

115

logturbohg8.th.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik osiąga swoją moc maksymalną przy 5300, a Ty przy pięciu odpuszczasz :no: Logi do poprawki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuszara dmucha, ale mam wątpliwości co do przepływki. U siebie przy 6000 rpm wyciągam lekko ponad 130 g/s, a tu zaledwie 90. Dlatego sugeruje żeby pociągnąć wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, macie te same motorynki :) a wrzuciłbyś jak masz swoje logi ? Dla porównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zrobić jakieś ładne (czyste), może w weekend mi się uda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinka dmucha. U mnie na prostej i koncowce pod gorke tak wyglada 115. Obciazenie silnika przy max pedale w podloge caly czas ponad 110%.

http://img186.imageshack.us/my.php?image=log115zt0.jpg

Tu masz topic o mojej walce z turbina. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_anb_pytanie_o_log_115-t30462.15.html

Nie ma tam loga z przeplywki, ale musze zrobic to dolacze tutaj. Popatrz, moze cos przeanalizujesz.

Looknalem na starego loga, z grudnia, to przy 5200 obr/min mialem 120g/s. Ale to dawno bylo.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ktoś się zainteresował bo przy tych silnikach niewiele forumowiczów ma coś do powiedzenia. W piątek będę miał już swój własny kabelek to zrobie ponownie logi już tak jak należy. Powiedzcie mi tylko ma znaczenie czy logi robimy na 3 czy 4 biegu? Też mam wątpliwości co do przepływki, nie wiem czy to się wiąże z tym bo mam wrażenie że na 5 biegu powyżej 160 jakiś taki mułowaty się robi a nie mam innego auta żeby porównać. Dlatego fajnie by było jak byście dorzucili tu swoje logi dla przepływki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzecim biegu, bo na czwartym będzie się za długo rozkręcał. Co do logów, jak pisałem, postaram się weekend wrzucić przepływkę, chociaż niewiem czy moja też jużnie zaczyna przekłamywać. Jeździliśmy ostatnio passatem z silnikiem AEB i tam wyszło jeszcze więcej ale nie jest powiedziane, że w tych silnikach musi być tak samo.[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 08:16 _________________________________________________Logi robione na trzecim biegu, pod górę z włączoną klimą i trzema osobami na pokładzie (dlatego tak długo się rozkręcał :wink4:) i chociaż wydaje mi się, że moja przepływka też już niedomaga to przy 5000 rpm jest prawie 20 g więcej niż u ciebie.

fdbeaf658f51ac97m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale mnie trochę załamałeś tymi wynikami. Czy to znaczy że moja przepływka już się kończy, czy czyszczenie może coś pomóc? Nie dostałem jeszcze kabelka ale myślę że jutro już będę go miał to zrobie logi jeszcze raz i pociągnę obroty do 6500. Ale to chyba nic nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro już będę go miał to zrobie logi jeszcze raz i pociągnę obroty do 6500

Pamiętaj o gazie wbitym w podłogę, bez litości :chytry: oczywiście uprzednio rozgrzej silnik do normalnej temperatury pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jakim biegu jedziesz nie ma znaczenia wiekszego. Mowie o 3 czy 4. Nie robi sie na 1 i 2 biegu, bo vag loguje srednio co 1s, a co zobaczysz na 1, jak depniesz w podloge i masz w pare sekund 6000 obr? Kompletnie nic nie widac wtedy. Ja robie na 4 biegu pod gorke. Silnik ma wieksze obciazenie wtedy i np. przy turbinie ma to juz znaczenie. Tak przynajmniej zostalem poinstruowany, jak sprawdzalem moja turbinke. Co do przeplywki, to zrobilbym z checia log, ale musze laptopa wziasc od dziewczyny. W tym tyg. to i tak odpada, bo od srody mnie nie ma az do poniedzialku. Co do obrotow, to do czerwonego pola. Powyzej nie wkrecam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wkońcu dostałem własny kabelek i zrobiłem nowy log dla przepływki. Dodam że w międzyczasie przeczyściłrm przepływkę. Wyniki chyba trochę lepsze ale i tak chyba trochę zaniża, co myślicie?.

Buczo na Twoje logi także czekam.

eb9d53b61d981cc3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...