Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprawdzone i polecane


makovic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, cos tu strasznie pusto a przeciez dobrze chyba wymienic sie informacjami gdzie warto oddac i co najwazniejsze oddac w dobre rece nasze pojazdy...

ASO generalnie zostawiam z boku bo nie mam do nich zaufania, wiele razy sie zawiodlem (chocby w poprzednich autach), oczywiscie to tylko moja opinia wiec nie musicie sie ze mna zgadzac, kosmiczne ceny za czesci i liczenie nawet za dokrecenie zwyklej srubki (sic!),

Czekam na Wasze opinie, wczoraj bylem w skoda-jano i powiem szczerze nie bylo zle, zobaczymy moze po nastepnym razie, na chwile obecna za malo by wystawic jakas rzetelna opinie choc napewno obsluga bardzo sympatyczna. Od dluzszego czasu auto serwisuje w SK Auto Serwis w Suchym Borze pod opolem i powiem szczerze oprocz tego ze drogo to zlego slowa nie moge powiedziec...no moze jeszcze tego ze nie maja specjalistycznego kompa pod grupe VAG tylko jakies uniwersalne gó...o.

Jednoczesnie szukam jakis alternatyw...chocby po to by wiedziec gdzie moge podjechac z wlasnym olejem i filtrami i spokojnie mi go wymienia za jakas uczciwa cene a nie skasuja jak w ASO. Dobrze tez wiedziec gdzie jest jakis dobry komp do diagnostyki...wczoraj w Jano do mojej B7 zaplacilem 95 PLNow za podlaczenie...

Czekam na opinie pozostalych forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym odświeżyć trochę temat :)

Jak tam opinie na temat Skody Jano jako serwisu audi? Czy może jest ktoś "lepszy" w Opolu lub najbliższych okolicach (oprócz Lellka)? Kogo możecie z czystym sumieniem polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2017 o 01:20, turborzeznik napisał:

A co z lelkiem nie tak? Sam zastanawialem sie czy nie zrobic tam serwisu

Może odświeżę trochę temat, ale chcę przestrzec osoby, chcące skorzystać z usług tego serwisu. Biorąc pod uwagę ceny, jakie stawiają klientom za serwis samochodów, oczekuje się równie profesjonalnego podejścia do każdego z przyjmowanych samochodów. Czy to jest samochód z 2016 roku, czy też z 2004 roku. Niestety wycena naprawy zaproponowana telefonicznie zawsze różni się od wyceny sporządzonej przy oddawaniu samochodu i często po odbiorze również. Oczywiście ceny windują w górę. Ostatnim hitem jest brak przyjęcia pojazdu na serwis z powodu zainstalowanej w nim instalacji LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...