Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Lakiernik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie do forumowiczów, w szczególności tych z W-wy i okolic. Znacie może jakiś dobry i możliwie tani serwis blacharsko lakierniczy który podreperowałby mojego niuńka? Wczoraj ktoś był na tyle miły i na parkingu przytarł mi konkretnie miesiąc temu kupiony samochód, tak że zdarł mi całkiem sporo lakieru na tylnym zderzaku, porysował prawy tylni błotnik i wgniótł prawe nadkole. Oczywiście ten ktoś nie pofatygował się i nie zostawił swoich namiarów... Jak bym dorwał palanta to pewnie niuniek sam by się wq i przejechał po nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrych i tanich nie ma ! najlepiej się kierować zasadą : jak Ciebie nie masz za dużo pieniędzy, to kupuj to co najlepsze! a w tym przypadku rób tam gdzie robią to znakomicie i za to siebie cenią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie 350 PLN za element brzmi profesjonalnie?

Problem polega na tym, że znalezlem gościa, ktory zrobi mi zderzak tyl i prawy błotnik za 800 PLN. Aso za to samo krzyknelo 2,5 tys. O AC nie ma mowy bo dostane za bardzo w tylek :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Od przyszłego roku mógłbym miec 60% zniżek, a tak to bede mial 40%. 20% znizek na 2 lata + 10% przez rok (bo w trzecim roku miałbym znowu 50% znizki a nie 60%) to juz zdecydowanie wiecej niz te 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gully-m ja robiłem w warsztacie u niby wziętego lakiernika (chciałem troszkę zaoszczędzić) i tera qtw..a tak żałuję że nie pojechałem do ASO, byłem już na poprawce i dalej nie jest tak jak być powinno a kaskę z ubezpieczenia ściągnęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...