Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Oryginalne pokrowce? Gdzie kupic?


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

czy spotkal sie ktos moze z oryginalnymi pokrowcami na fotele do a4 b6, potrzebuje to do siebie zalozyc a nie ma nawet w ASO, wydaje mi sie ze musi cos takiego byc, mialem we wczesniejszym samochodzie passacie, kosztowaly pare stowek w ASO ale byly na prawde porządne, idealnie spasowane i przez dwa lata nawet sie nie wytarly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie na temat ale po co Ci pokrowce :blink: ?

sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spotkal sie ktos moze z oryginalnymi pokrowcami na fotele do a4 b6, potrzebuje to do siebie zalozyc a nie ma nawet w ASO,

Skoro nie maja tego nawet w ASO to pewnie nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie na temat ale po co Ci pokrowce :blink: ?

sorry za OT.

Dobre pytanie, ale ja akurat znam odpowiedz :naughty: Otóż standardowe fotele maja tak brudzacy material, ze plamy powstaja nawet od wody mineralnej. A w moim przypadku, kiedy wozi sie dzieciaka w foteliku, to tylne siedzenie wyglada jak warszawski trawnik na wiosne. Po prostu tragedia.

Jak juz cos znajdziesz carnivore1 , daj mi rowniez znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega latallec bardzo dobrze to wyjaśnił, ja woze najczesciej dwojke dzieci w aucie wiec musze jak najszybciej cos zalozyc na fotele, a gielda i allegro maja tylko podroby, moze i beda zapewniac ze sa super wykonane i z super materialu, ale to nigdy nie bedzie to samo co ori. A co do ASO, to koles mi powiedzial ze teraz tego nie maja i narazie nie beda mieli... Myslalem ze moze ktos zna jakis sklep z ori gadzetami do audi albo cos tego typu bo nie wiem gdzie indziej moge tego szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak koledzy to znaczy muszę założyć pokrowce na siedzenia (komplet)

Choć w moim przypadku Ori pokrowce odpadają (cena :kox:) szukałem na allegro i znalazłem takie http://www.allegro.pl/item367448146_pokrowce_alu_tuning_gratis_extra_real_foto_.html wiem wiem że to podchodzi pod village... i jeszcze ten pokrowiec na kierownice ;( (ale zakładac tego nie zamierzam) ale przemawia za nimi przede wszystkim cena funkcja jaką będą pełnić i najnormalniejsza w świecie ciekawość jak to bedzie wyglądać.

Problem jest w tym że te pokrowce na tylnej kanapie wyglądają jak by były przeznaczone na "płaską" kanape a wiadomo że w B5 jest lekko "pofalowana" Czy waszym zdaniem nie będzie potem tak śmiesznie naciągnięta?

Może ktoś miał do czynienia z tego typu pokrowcami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... no wlasnie ja czegos takiego che uniknac, nie wspomne juz o samym wygladzie + ta wycieraczka "metalowa" na podłodze, ale widzialem jak takie cos lezy na fotelach... jesli jakims cudem uda sie to spasowac ladnie do foteli to bankowo po pewnym czasie zrobi sie wlasnie taki smiesznie naciagniety ten material... to nie jest to... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat.

Pokrowce można kupić tylko na Allegro.

A nawet zrobią na zamówienie.

Kasa ok 300 zeta.

W zależności z jakiego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu uszycie 2 lata temu kosztowało 400 zł fotele i kanapa - materiałów mnóstwo w tym od merca super wykonanie i w przypadku poduszek szyje specjalną nicią ( sprawdzone że działa przez jednego z klientów :kox:) . Polecam jeżeli musisz - ja wolałem za 300 zł kupić odkurzacz piorący i sobie czyszcze tapicerkę sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja wolałem za 300 zł kupić odkurzacz piorący i sobie czyszcze tapicerkę sam

Jaki model i ewentualny link do aukcji pls. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja szukalem na allegro i znalalem! (w zeszlym roku) firma miesci sie w lodzi i szyja na zamowienie, wybierasz material, kolor itd. szyja na miare tak wiec pasuja idelnie, maja tyle zamowien ze trzeba czekac nawet do 2 tygodni. mi przez to ze bylem osobiscie to uszyli w tydzien ( ah ta moja kultura osobista :gwizdanie: z Panami zalatwie wszystko :evil:) Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim przypadku, kiedy wozi sie dzieciaka w foteliku, to tylne siedzenie wyglada jak warszawski trawnik na wiosne. Po prostu tragedia.

No no... w Wisle podziwialismy Twoja tylnia kanape :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, ale ja akurat znam odpowiedz :naughty: Otóż standardowe fotele maja tak brudzacy material, ze plamy powstaja nawet od wody mineralnej. A w moim przypadku, kiedy wozi sie dzieciaka w foteliku, to tylne siedzenie wyglada jak warszawski trawnik na wiosne. Po prostu tragedia.

Jak juz cos znajdziesz carnivore1 , daj mi rowniez znac.

Wożę dwójkę, na tylnej kanapie zgroza. Przednie nie lepsze, plamy nawet po mineralce ;( Pokrowiec przynajmniej na tył by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no... w Wisle podziwialismy Twoja tylnia kanape

W Wiśle dodatkowo doszedł syndrom "x-godzinnej podróży". :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę załatwic koszt ok 450 zł na pierwszy montaż w ASO :)

jutro dokładna cena znana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam watek, cos dokładniejszego wiadomo ?? Tez jestem zainteresowany takimi pokrowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam watek, cos dokładniejszego wiadomo ?? Tez jestem zainteresowany takimi pokrowcami.

nie bo nikt nie wyraził chęci kupna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany, chciałbym tylko znac dokładną cene i zobaczyc jak one wygladają - kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...