Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Oryginalne pokrowce? Gdzie kupic?


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal jestem zainteresowany. Czekam na cene i moze jakies info o kolorach... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też był bym chętny kupić takie pokrowce, tylko ile kosztują?? I jak są wykonane (znaczy materiał)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też był bym chętny kupić takie pokrowce, tylko ile kosztują?? I jak są wykonane (znaczy materiał)??

Do B5 będą pasowały pokrowce od B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że tak, na pewno lepiej by wyglądały od tych z allegro. Siedzenia aż tak bardzo się nie różnią. Wiadomo że są trochę inne ale nie całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też był bym chętny kupić takie pokrowce, tylko ile kosztują?? I jak są wykonane (znaczy materiał)??

Do B5 będą pasowały pokrowce od B6?

nie :)

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 20:19 _________________________________________________Koledzy sprawdziłem jest to firma która produkuje pokrowce.Kilka servisów zamawia u nich produkty. :)

Zapewniają mnie że są naprwdę SUPER :th:

Montują je na salon jako orginały.Myślę że warto zadzwonić i kupić bez pośredników.W aso kosztują ok 550 zł :) Nie mało :no: No ale jakość kosztuje.

http://www.tapcar.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i nie robią pokrowców od kilku lat(zajmuja sie tylko skórzanymi tapicerkami). Nawet nie chcą uszyć całej partii do A4 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i nie robią pokrowców od kilku lat(zajmuja sie tylko skórzanymi tapicerkami). Nawet nie chcą uszyć całej partii do A4 ;(

No co TY?

dziwna sprawa sprawdzę zaraz,moze cos pomieszałem [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 10:42 _________________________________________________No niestety kolega mnie w błąd wprowadził :embarrassed:

na obecną chwilę nie wiem gdzie kupić.Okazało się że kupowali od nich ale już tego nie robią .Ktoś nie sprawdził i mnie żle poinformował .Fakt już nie produkują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i nie robią pokrowców od kilku lat(zajmuja sie tylko skórzanymi tapicerkami). Nawet nie chcą uszyć całej partii do A4 ;(

No co TY?

dziwna sprawa sprawdzę zaraz,moze cos pomieszałem [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 10:42 _________________________________________________No niestety kolega mnie w błąd wprowadził :embarrassed:

na obecną chwilę nie wiem gdzie kupić.Okazało się że kupowali od nich ale już tego nie robią .Ktoś nie sprawdził i mnie żle poinformował .Fakt już nie produkują. :)

Pozostaje szukać jakiegoś rzemieślnika, który by się podjął zrobić jakąś partie takiego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy dowiadywal sie ktos moze w ASO w Niemczech? ja to tam z nimi po krzyzacku nie pogadam ale moze ktos by mogl sprobowac, chociaz nie wiem czy to sie bedzie oplacac...

w piątek będę w ASO u siebie w UK więc jeśli jesteście zainteresowani mogę spytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy dowiadywal sie ktos moze w ASO w Niemczech? ja to tam z nimi po krzyzacku nie pogadam ale moze ktos by mogl sprobowac, chociaz nie wiem czy to sie bedzie oplacac...

w piątek będę w ASO u siebie w UK więc jeśli jesteście zainteresowani mogę spytać :)

pytaj, pytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj, pytaj...

załatwione... jutro będą szczegóły :th:

zastanawia mnie jednak jedna rzecz a mianowicie czy te pokrowce będą pasować na przednie fotele :mysli:

_________________________________________________

dyskusja czy pasują czy nie i tak w tym momencie jest już zbędna bo nie mają pokrowców :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...