Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AHU] Odplyw wody/Klima zalewa wnetrze


Wojtasss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z autem. Przed zimą wszystko bylo wporzadku ale ostatnio stalo sie cos dziwnego. Wsiadam do samochodu i czuje dziwny zapach a w sumie to smrud po obadaniu okazalo sie ze pod wycieraczka pasazera jest tyle wody ze mozna ja kubkiem wybierac(no moze nie kubkiem ale bylo bardzo duzo) praktycznie caly dywan byl nasiakniety woda. Pojechalem do mechanika i on tam popatrzyl i doszedl do wniosku ze kanaly odplywowe wody opadowej sa zatkane. Odetkal a ja zadowolony wrocilem do domu. Ale nastepnego dnia po krotkiej przejazdzce znow jest mokro to poczekalem jeszcze dzien i nic nie zmienilo sie wiec jade znow do niego. Diagnoza: klima nie odprowadza wody tam gdzie powinna. No ale dlaczego? Od 15 lat jezdze do niego z samochodami i po raz pierwszy nie wie co sie dzieje zle. zamiast odprowadzac wode z klimy to ona leci sobie do srodka wozu. Macie jakies moze pomysly co to moze byc? dzieki i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawiał na problem z rurkami nagrzewnice zaraz po wejścu do samochodu, prawdopodobnie tam masz przeciek i woda nie wycieka z wewnątrz pudła by odpływała spokojnie tylko ścieka z rurki i po ściange leci na dół, możesz to sprawdzić ściągająć gumę nałożoną na rurki w miejscu wejścia ich pod maską, do kabiny, mało miejsca ale włożysz palce i zobaczysz czy mokre....powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...