Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedzialajacy tempomat B6


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie , mam taki problem z tempomatem w swoim aucie mianowicie nie chce sie wlaczyc , wczesniej wszystko dzialalo jak nalezy , teraz podczas wyjazdu po za miasto chcialem wlaczyc i lipa nie che sie uruchomic , na fis-ie nic sie nie wyswietla , a co gorsze auto zaczelo duzo wiecej palic , podczas wyjazdu do pracy zapalila sie rezerwa na 130km do pracy mam 60km w dwie strony , przy spokojnej jezdzie komputer pokazuje 40km do konca :facepalm:

Ktos pomoze i pod powie co moze byc przyczyna ?? z gory dziekuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomat może nie ruszyć z powodu awarii czujników stopu lub sprzęgła (oba czujniki znajdują się nad pedałami) - masz światła stopu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczerze to nie wiem chodz wydaje mi sie ze sa , sprawdze raz dwa jak ktos wroci do domu z domownikow , a CZY TO MOZE MNIEC COS WSPOLNEGO ZE SPALENIEM ?

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Lukasz swiatla stopu sa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnika sprzęgła nie wywala błędu. Jedynie w blokach powmiarowych możesz to sprawdzić.

Co do spalania to tak czy tak podepnij kompa i sprawdź czy niema błędów.

Silnik jak się zachowuje?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zachowuje sie normalnie idzie ladnie jak wczesniej , zadnych skutkow ubocznych nie odczulem co do dynamiki jazdy procz tego spalania :facepalm: sprawdzilem przy okazji wszystki swiatla i sa normalnie :facepalm: a do vaga nie mam jeszcze kabelka po wyplacie zamierzam kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 i wcześniej siedział w nim silnik 2.5 więc i pewnie automat. Również nie działa mi tempomat i sprawdzając to wszystko i czym piszecie okazuje się ze mam czujnik sprzęgła ale nie ma przewodu do podłączenia.  ktoś wie gdzie mam to szukać ? Może trzeba to dołożyć . Gdzie on dokładnie idzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...