Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Żarówka podświetlania popielniczki - gdzie dostać?


P@włok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na pierwszy rzut oka banalny problem, mianowicie gdzie można kupić żaróweczkę podświetlania zapalniczki i popielniczki do mojej A4? Pytałem we wszystkich sklepach u mnie w mieście i powiedzieli mi że to nieosiągalne. Przewertowałem całe allegro i też nic. Jeśli ktoś ma namiary na sklep (najlepiej internetowy) gdzie można "takie coś" kupić, to proszę o pomoc. Zdjęcia tego wynalazka zamieszczam poniżej. Zaznaczam że żarówka nie wyjmuje się z tego plastiku (jest przylutowana do blaszek), wiec trzeba wymienic całość.

14849742910d1bab.jpg

85b9b9e0bf62263f.jpg

bcafefccc398be07.jpg

94e801a87067d9b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie przesadzaj, bierzesz jakąkolwiek żarówkę na 12V zbliżoną do tej co jest w środku, trochę fantazji, nerwów i wymienione! Sam myślałem, że niemożliwe, a jednak. Tą musisz wyrwać wraz z jedną z blaszek. potem ją odlutowujesz, przylutowujesz nową i wciskasz na siłe. Drugi biegun ja chyba nawet jakoś wokoło kabelkiem obszedłem, wygląda to strasznie druciarsko, ale po zamontowaniu nie widać, więc nie ma co z każdą pierdołą do ASO latać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P@włok Czy mogłbyś podpowiedzieć jak wyjąć ten element z całej popielniczki ?

Bo mam ten sam problem ale nie mogę za chiny ludowe wyjąć tej żarówki z obudowy :confused4:

jak mam sie do tego zabrać ( oczywiście pomijając wyjęcie samej popielniczki :rolleyes:)

Czy żarówka powinna byc widoczna "golym okiem" po wymontowaniu popielniczki a może jest gdzieś głębiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się jakoś zlutować wygląda to jak pół d*py zza krzaka :> ale najważniejsze że działa, a i tak tego nie widać.

STO_PROCENT Żarówka znajduje się od tylu gniazda zapalniczki, wyjmujesz cały element widoczny na zdjęciach powyżej, a jak to wyjąłem? Po prostu podwadziłem nożem i jakoś wyskoczyło odbiło się od podsufitki, później troche szukania pod fotelami i mamy wymontowaną żaróweczkę w ręku. :th: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wsadziłem żarówkę T5 za 1,5zł z pierwszego lepszego sklepu motoryzacyjnego :) Starą wyrwałem, a w nowej druciki zagiąłem tak, że wlazły między blaszki a tą obudowę żarówki i świeci :) Raz nie łączyło, to tą wtyczką zasilającą z tyłu poruszałem i jest wszystko ok :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyciągnąłem wkład popielniczki i zauważyłem że nie mam w ogóle żarówki z tą pierwszą częścią wkładu gdzie osadzona jest żaróka mam tylko tą drugą część pokazaną na zdjęciach powyżej chyba ktoś przede mną wyrwał i nie naprawił :( czy mogę bezpośrednio żarówkę do tej drugiej części podłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlutuj żaróweczkę jak koledzy radzą. Zrobiłem to i od roku działa bez problemu. Szkoda 17 zł :) na ory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten plastik z dioda popękał cały, pewnie poprzedni własciciel ostro kombinował z wymiana :wallbash: Mógłby ktoś podac nr z etki tej częsci o ile jest takie cos dostępne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...