Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tylna wycieraczka - problem tylko przy stałej pracy


szeff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Szukam na forum informacji o wadliwie dziłających tylnych wycieraczkach w avantach, ale nie moge znaleźć podobnego przypadku...a mianowicie w moim autku przerywa tylna wycieraczka ale tylko przy trybie pracy stałej tzn powinna zrobić ruch w jedną strone i powrócić...chwila przerwy i znowu...ale podczas ruchu zatrzymuje sie na chwile (przerywa) ze 2 ,3 razy i powracając to samo. Dzieje sie tak przez pare chwil...z czasem pracy wycieraczki coraz rzadziej przerywa aż zaczyna chodzić płynnie ( wykonuje cały ruch w jedną strone a potem wraca) bez przystanku po drodze. Dziwne jest to, że jeśli nacisne spryskiwanie szyby i włączy sie chwilowe przecieranie szyby wycieraczka chodzi płynnie...nawet w tym samym czasie kiedy na pracy stałej sie zacina.

Zaznacze, że mechanizm był juz roskrecany z powodu rurki spryskiwacza i rurka zostala naprawiona, jednak sprawa zacinania sie wycieraczki na pracy stałej nie zmieniła sie.

Czy to może być przekaźnik sterujący pracą wycieraczki (przerywacz)?...Będe wdzięczny za rady.

Pozdrawiam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka mam dokladnie te same objawy z wycieraczką... Myslicie ze wyczyszczenie, nasmarowanie zebatek pomoze? Jak wylacze to sama czasem tez dalej chodzi i przerywa, po jakims czasie dopiero staje na miejscu. Nowy silniczek boscha kosztuje 209zł, nie wiem czy go nie kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło czyszczenie i smarowanie i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło czyszczenie i smarowanie i jest :good:

Miales takie objawy jak opisane w pierwszym poscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Zrób najpierw to co najprostsze a nie odrazu chcesz silniczek kupować za 200 zł jak nie masz pewności że to on jest wadliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sumie to wycieraczka calkiem stanela i czyszczenie razem ze smarowaniem pomoglo a wszystko dzieki garmanii za to ze wstawili uklad rozlaczajam juz z tym proe macy napiecie w przypadku przegrzania silnika ....no i teraz blemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po rozkreceniu, czyszczeniu, juz w ogole nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...