Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8


rslj

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak przód wiem czym sie różni ale chodzi mi bardziej o tył bo nadal nie widze roznicy albo jestem slepy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak przód wiem czym sie różni ale chodzi mi bardziej o tył bo nadal nie widze roznicy albo jestem slepy :D

jeszcze raz look na przetłoczenia:decayed:

a4slinety.jpg

SAM_0194.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już widze różnice a powiedzcie mi gdzie moge dorwać dyfuzor jakiś ciekawszy niż zwykły do zwykłego zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, nie jestem pewien ale chyba ślizgi dyfuzora trzeba tez wymienić, ale może pokićkałem z przednim zderzakiem s-line :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm no to mysle ze ślizgi bym kupił tylko gdzie znajde taki dyfuzor ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie potrzebuję pomocy. Od paru dni bezskutecznie staram się znaleźć zderzak tylni sline pod dyfuzorek sline do wersji sedan (2008 rok). Niestety na allegro jest ich tylko kilka a ceny powalają... Podczas poszukiwań natknąłem się na ten oto zderzaczek o numerze 8k5807511

AUDI A4 08-12 SEDAN ZDERZAK TYŁ TYLNY POSZYCIE 8K5 (3318781781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Audi A4 Rear Bumper 8k5 807 511 08 - 11 Model Free P&P | eBay

czy taki zderzak podejdzie pod moje auto i dokładkę sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko kupic do sedana S LINE w dobrych pieniadzach :kwasny:

Ten zderzak z ALLEGRO jest nieaktualny od kilku miesiecy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info. Kolega z giełdy w poznaniu powtarza mi to samo... Ale nie poddaje się i szukam wszędzie bo sline exteriour do końca sierpnia musi być zrobiony:D a rzuciłeś może okiem na ten z ebaya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też szukam tego zderzaka pod czujniki pdc i jest wielki problem z tym, bez czujnikow jest 2 na allegro jest aktualne

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Audi A4 8K S-line limuzyna zderzak tył (3354524929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz do sedana bez PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przymierzal dyfuzor od A4 B8 ALLROAD do zwykłego  zderzaka w kombi??? 

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2013 o 21:08, Timac napisał:

Ma ktos z was zamontowany ten dyfuzor? abuqu5ep.jpg

iPhone using Tapatalk

Kupował ktoś taki dyfuzor do zwykłego zderzaka z allegro bo widziałem zamienniki, idzie to spasować jakoś, czy gra nie warta swieczki? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponownie, czy dyfuzor S line od sedana fl pasuje również pod zderzak S line w avancie fl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś na forum ze niby sam dyfuzor pasuje do obu wersji. Grunt to zderzak S-Line. znalazłem rarytas do nabycia w moim mieście i jadę prawdopodobnie zaraz na oględziny. Wydaje mi się ze bez różnicy, ale zbadam sprawę i dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xGOLINxA4 napisał:

Zapytam ponownie, czy dyfuzor S line od sedana fl pasuje również pod zderzak S line w avancie fl? 

Pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda dyfuzora na 2 rury wydechowe pod zderzak zwykły jest wymagana zmiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zrobić przelot. Dokładka pasuje z avanta do sedana, z sedana do avanta, jeśli mowa jest o zderzaku i dokładce S-Line ;)

7FEE8141-C516-403D-9293-B1D7380078C1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, xGOLINxA4 napisał:

Udało się zrobić przelot. Dokładka pasuje z avanta do sedana, z sedana do avanta, jeśli mowa jest o zderzaku i dokładce S-Line ;)

7FEE8141-C516-403D-9293-B1D7380078C1.jpeg

zmienił się dźwięk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, corradoowner napisał:
">

zmienił się dźwięk?

Tak, zmienił się. Polecam wymianę kata na wybrana „sportowa” przepustnice i downpipe’a 

Edytowane przez xGOLINxA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2018 o 22:33, xGOLINxA4 napisał:

Udało się zrobić przelot. Dokładka pasuje z avanta do sedana, z sedana do avanta, jeśli mowa jest o zderzaku i dokładce S-Line ;)

7FEE8141-C516-403D-9293-B1D7380078C1.jpeg

Co to za dyfuzor? Jakaś przeróbka czy jak? Chyba jest pod dwa kominy na stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...