Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8


rslj

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę podpiąć się pod temat. Moje a4 zostało doposażone przez poprzedniego właściciela w ORI hak, który czasem może się przydać lecz jednocześnie chciałbym założyć zderzak od S line. Tutaj moje pytanie: czy trzeba ciąć (czego nie zrobie:wink:) czy jest przewidziany otwór na hak ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę podpiąć się pod temat. Moje a4 zostało doposażone przez poprzedniego właściciela w ORI hak, który czasem może się przydać lecz jednocześnie chciałbym założyć zderzak od S line. Tutaj moje pytanie: czy trzeba ciąć (czego nie zrobie:wink:) czy jest przewidziany otwór na hak ?

pzdr

Sa dokładki s line z otworem na hak.

np. A4 B8 S LINE KOMBI 8K DOKŁADKA DYFUZOR TYŁ SEDAN (3065944170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, w takim razie mogę dalej rozglądać się za pakietem s line :decayed: Bylem jakiś czas temu w ASO, zapytać się o zaślepkę na hak do mojego obecnego zderzaka bo słabo wygląda ta dziura... niestety nie występuje nic takiego:facepalm:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zamontowany u Timaca wydaje się ładniejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chłopaki mam sedana z 2009 roku ze zwyklym zderzakiem, ale szukam innego dyfuzora lub całego zderzaka od S Line pomożecie ???

podoba mi sie ta dokłatka u asus 90 ? wiesz może gdzie taki można kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus90 ma ten sam dyfuzor co ja ;) Poszukaj na allegro, ebay moze cos znajdziesz. Tu masz Nr czesci 8K0071620A9AX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakis konkretny nr farby? myslalem jak juz to taki kolor jak przedni grill jest ori S4 taki szary? tylko nr nie znam;/

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 14:18 ----------

koledzy pomoze ktos potrzebuje kodu lakieru albo takie jak grill albo jaki kod lakieru zeby wygladalo jak lusterka w S4 takie szczotkowane aluminium jaki to kog ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak widzialem te kody ale nie wiem ktory to ten;/?

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

np gril pd s4 jest takie szare platinum jaki to kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kodach lakierów Ci napisałem do potwierdzenia przez "biegłych" lakierników L1RR (PLATINUMGRAU-MET) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kodach lakierów Ci napisałem do potwierdzenia przez "biegłych" lakierników L1RR (PLATINUMGRAU-MET) :wink:

Dzieki wielkie to ten lakier:) lakier juz kupiony dokladka przyszla zaczynamy malowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kodach lakierów Ci napisałem do potwierdzenia przez "biegłych" lakierników L1RR (PLATINUMGRAU-MET) :wink:

Dzieki wielkie to ten lakier:) lakier juz kupiony dokladka przyszla zaczynamy malowac:)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdzie moge dorwać dyfuzor do zwykłego zderzaka do b8 mam b8 z 2008 roku i chciałbym zmienić dyfuzor tak zeby dodać trochę agresji tyłowi :D gdzie mogę dostać taki dyfuzor na jedno wejście mam tez pytanie czym różni sie zderzak tylni z wersji s-line a od zwykłej ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdzie moge dorwać dyfuzor do zwykłego zderzaka do b8 mam b8 z 2008 roku i chciałbym zmienić dyfuzor tak zeby dodać trochę agresji tyłowi :D gdzie mogę dostać taki dyfuzor na jedno wejście mam tez pytanie czym różni sie zderzak tylni z wersji s-line a od zwykłej ?

porównaj obrazki i znajdź różnicę :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...