Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie


Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś w becie rozjebałem fele też 18 zespawali i latałem tak jeszcze ze 2 lata , nic sie nie działo . Ale chyba nie myślisz że ktoś ci napisze : TAK spokojnie możesz latać pełnym ogniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Kiedyś w becie rozjebałem fele też 18 zespawali i latałem tak jeszcze ze 2 lata , nic sie nie działo . Ale chyba nie myślisz że ktoś ci napisze : TAK spokojnie możesz latać pełnym ogniem :)

Tak , ale Ty masz 3 życia Oniak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to .ze ci nie ufam- nie ufam rzecza ,nad ktorymi nie mozna miec kontroli,a taka fela nia jest,przy duzej predkosci przyczyna dalszych pekniec moze byc zwykla eksploatacja auta np.naprezenia jakie powstaja podczas ostrych chamowan,czy jak wspomniales podjazd na kraweznik,ale wyobraz sobie co moze sie zdazyc podczas przebicia opony na taj feldze-skutki moga byc na prawde nieprzyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

nie chodzi o to .ze ci nie ufam- nie ufam rzecza ,nad ktorymi nie mozna miec kontroli,a taka fela nia jest,przy duzej predkosci przyczyna dalszych pekniec moze byc zwykla eksploatacja auta np.naprezenia jakie powstaja podczas ostrych chamowan,czy jak wspomniales podjazd na kraweznik,ale wyobraz sobie co moze sie zdazyc podczas przebicia opony na taj feldze-skutki moga byc na prawde nieprzyjemne

i wszystko w temacie. Pełne poparcie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komplecie mam fele,ktora ma opone z dziura,jak...nawet nie chce miec jej ,jako zapasoego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależeście się chłopaki rozbuchali...

Oniak i Ty Brutusie??

Od nikogo nie potrzebuje żadnych zapewnień, że będzie ok na stówe lub nie. Już Pre na pierwszej stronie rozjaśnił mi umysł.

Fele idą do wymiany koniec kropka, ktoś tam mi radził sprzedać?? a chciałbyś taką kipić!!?? ja pier...

Temat poszedł chyba w dziwnym kierunku.

Niech ktoś się zlituje i to zamknie...

[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 22:14 _________________________________________________

Norbi .... odpuść sobie pałowanie na tej feldze. Myślę że życie jest więcej warte niż 1k

Jasne dzięki :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...