Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgrywanie Pl menu oraz lektora MMI 2G HIGH


lolot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Powiedzcie mi panowie czy 750zl za wgranie pl menu oraz lektora to dobra cena?Auto to a4b8 2008rok,MMI 2G..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem parę watków i z tego co się orientuję, to mam zwykłe radio - AUDI CONCERT (nie mam wiec żadnego MMI- tak?)

Tak więc - da się wgrać polskie MENU, zeby licznik pokazywał mi informacje po polsku i żeby wsio po polsku było też na wyswietlaczu radia? Auto: A4 B8 - wrzesień 2009 r.

Takowe dane znalazłem odnosnie wersji:

Radio No.: 8T1035186P

Display No.: 8T0919603E

HW: H 04

SW: 0310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CONCERCIE da się? :decayed:

A możesz mi to jakos podlinkować? Bo na forum to tylko opisy do MMI znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sciagniesz z neta do CONCERTA/SYMPHONY bo poprostu nie ma :wink:

Kilka firm to tylko robi w PL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłeś :facepalm:

Dobrze, ze angielski kumam.

A opcjonalnie nie można SOFTu zmienić, żeby spolszczenie wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na śląsku do concerta nie robi nikt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pl menu + lektor + mapy 2014 + odblokowanie ukrytego menu za dokładnie 490zł :banan:

Panowie i Panie jest już dostępny lektor PL za FREE do nawigacji w MMI 2G.

Tyle że jest nie dopracowany,jeżeli ktoś ma umiejętnosci to może użyć narzędzi podanych przez użytkownika na jednym z forum audi aby dopracować j.polski.

Nie warto wydawac kasy na lektora !!!!

http://www.a8team.pl/d3-all-mmi-2g-instrukcja-polonizacji-navi-i-przykladowe-vt16834.htm

Edytowane przez jordan233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nie warto... Jak ktoś chce kaleczyć uszy :)

to jest ori lektor a ten haupniczy to tragedia dla uszu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI lektor ???? Niema ori lektora dla systemu MMI 2G wypuszczonego przez AUDI.

Ten lektor filmiku powyżej ile kosztuje?? 500-700zł???

Ten haupniczy z biegiem czasu będzie dużo lepszy,a dlaczego????

Bo w końcu ktoś te materiały udostępnił,i potrzebne do tego narzędzia które pozwolą na ulepszenie tego tematu za FREE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nam innego nie zostaje jak poprawianie tego spolszczenia żeby mieć polski za free w mmi 2g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI lektor ???? Niema ori lektora dla systemu MMI 2G wypuszczonego przez AUDI.

Ten lektor filmiku powyżej ile kosztuje?? 500-700zł???

Ten haupniczy z biegiem czasu będzie dużo lepszy,a dlaczego????

Bo w końcu ktoś te materiały udostępnił,i potrzebne do tego narzędzia które pozwolą na ulepszenie tego tematu za FREE!!!

Ori w sensie z pierwotnego źródła który powstał w profesjonalnych warunkach i jest o niebo lepszy niz ori lektor od audi w systemach 3g plus , To jest najdroższa firma w PL , ja np robie lektora klientowi za 200-250zł. i to od klienta zależy czy woli dać 200zł i mieć lektora który mówi jak należy a za darmo jak do tej pory niema żadnego lektora . coś gdzieś ktoś pokombinował , coś tam wyszło itp są pewne tematy , zagadnienia i patenty których nie wsposób ogarnąć i nigdy nie dorówna lektorowi który przesłałem . każdy jest właścicielem swojego auta i decyduje wg swoich uznać ktoś bedzie chciał to bedzie modził i wgrwał co popadnie do samochodu a drugi woli zaplacic i miec jak nalezy. cos jak sluzba zdrowia w polsce , na NFZ owszem do lekarza trafisz ale co prywatna wizyta to prywatna :) wg mnie jasne fajnie ze cos jest za free w necie ale gotowy produkt a za 200zł wg mnie nie warto kombinowac i wgrywac co popadnie do auta , wydaje mi sie ze autor poprostu szuka krolikow doswiadczalnych:)

pozdro

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,wykonany przez firme która się tym zajmuje i sobie już zarobiła :)

System MMI 2G - kiedy to powstało?????? 2003r???? -Może koniec 2002 roku.

Płacić za polskiego lektora 700zł - bo chyba ta firma tyle bierze.

Jak wiadomo nawigacja w systemie 2G nie należy do cudów techniki.

Przez te 13 lat dużo się zmieniło. W Polsce jazda na nawigacji w tym systemie(mapy 2015) nie należy do przyjemnych,w Europie zachodniej juz jest lepiej,mniejsze pomyłki :)

Mówisz o kwocie 200-250zł to jest cena która jest jeszcze do zaakceptowania o ile ten lektor faktycznie jest dobry.

Dzięki kolesiowi który postanowił udostępnić wszystko co ma do tego typu zabawy,to już duży krok do tego aby powstała dobra nawigacja.

Przeglądałem fora niemieckie,a tam już ten temat był droczony od 2010 roku,tyle że niemcy nie mieli powodu by ingerować w język tylko inne duperele,typu POI itp.

Już kilka osób zajęło się tym tematem,ja również.

Fakt,nie jest to prosta sprawa ale gwarantuje ci że ten lektor będzie na bardzo dobrym poziomie.

Według mnie autor przychyla się do tego aby powstał kompletny dobry lektor,w sumie to on już nic nie musi robić bo każdy z nas może dodać swoje 3 grosze aby to wszystko funkjonowało.Autor tego wątku na tym nic nie zarabia -tylko dzieli się wiedzą.

Jest darmowy polski lektor!!!!!! - który sam testuje i narzędzia do tego dostępne(które na forum niemieckim są już od kliku lat)

Ja jestem za dzieleniem się tego typu informacjami... ,jeżeli ten lektor będzie faktycznie lepszy to po co płacić????

Edytowane przez jordan233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...