Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie Relingów na inny kolor??


michuthebest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma zdemontowane moje orginalne czarne relingi z b5 po lifcie i teraz tak sa w idealnym stanie czy jak je dobre odtluszcze i psikne u lakiernika na srebny potem bezbarwny to farba bedzie sie trzymac i nie odpadnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupić oryginalne srebrne ? Jeżeli chciałby to zrobić profesjonalnie to trzeba dać podkład zeszlifować pomalować dać bezbarwny a i tak będzie wyglądał jak lakier srebrny a nie jak chrom. Moim zdaniem to słaby pomysł bo można bardziej zepsuć niż poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to je amelinum, tego nie pomalujesz, a tak na serio to jak koledzy wyzej sprobuj plastidipem jesli do nich i tak nic nie podczepiasz, ale jesli musi byc srebrny to lepiejkup drugie ori srebrne, moze wyrwiesz za 200zl a swoje sprzedasz tylko ze i tak ci wyjdzie drozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest inna:wink:

A może w ogóle ich nie zakładaj..... :eusathink:

Widziałem kilka Avantów bez relingów i całkiem to wyglądało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to wogóle nie wygląda, .. bez relingów, .. co innego jak jest niska zawiecha, pakiet S4, to wowczas ok,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nisko to podstawa :whistling:

Tak soją drogą, ciekawe który rezacz wykombinuje relingi do sedana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi relingami to może być tak jak już kiedyś na forum wywiązała się rozmowa jak jeden talent chciał do B7 montować relingi z B8 i twierdził że to jest to samo i że widział już takie auta :D twierdził że w końcówce produkcji b7 montowali relingi z b8. Wszystko jest ok jeżeli jest to tylko ozdoba jeżeli chciałby coś na tym przewozić to od razu powinni mu je szlifierką odciąć bo to zdecydowanie niebezpieczne wiedząc że w dachu są specjalne wzmocnienia na relingi bo jednak b7 i b8 mają w innych miejscach śruby montażowe. Trochę oderwałem się od tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zedrzec farbe z nich i wypolerowac ja tak zrobilem i to na samochodzie zabawy bylo od cholery ale efekt super. jak ori chromy sa. masz zdjete to tak zrob nie pozalujesz. w budowlanym kup specyfik do sciaania starej farby kosztuje okolo 13 zl i jest w butelce takiej jak rozcieczalnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak aluminium się utlenia pod wpływem warunków atmosferycznych, latem słońce, zimą sól drogowa i połysk znika. Przechodziłem ten temat na felgach.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.

Malował ktoś czarne relingi również na czarno w celu odnowienia ich ?

Edytowane przez @DeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...