Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż montaz tylnej kanapy i oparcia w Avancie


Hubert30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mogę założyć po demontażu kanapy z tyłu, nie wiem czy trzeba demontowac również oparcia aby założyć kanapę?

Jesli ma ktos rysunek jak powinny byc poprzykręcane zapinki pasów oraz środkowy pas to będę wdzięczny za pomoc.

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanapa.jpg

Wymontowanie i zamontowanie kanapy ;

Wymontowanie

– Przesunąć siedzenia możliwie jak najdalej do przodu.

– Odczepić osłony mocowania fotelika dla dziecka (ISOFIX) (4 sztuki) -1- z mocowań -2-.

– Po jednej stronie siedzenia sięgnąć obiema rękami pod ramę siedzenia -strzałki A-.

– Pociągnąć kanapę -1- obiema rękami mocno i gwałtownie w górę -strzałki A-, aby hak druciany -2- został odblokowany z tulei mocującej -3-.

– Powtórzyć te czynności po drugiej stronie -strzałki B-.

– Wersja wyposażenia z ogrzewaniem siedzeń: odłączyć elektryczne złącze wtykowe ogrzewania siedzeń.

– Wyjąć kanapę z samochodu.

Zamontowanie

Po każdym demontażu kanapy należy sprawdzić blachę podłogową, na którą są wkładane tuleje mocujące, a w przypadku zniekształcenia wyprostować ją.

Po każdym demontażu należy sprawdzić ramę z drutu kanapy, a w przypadku zniekształcenia wyprostować ją.

Tuleje mocujące muszą zostać wymienione po każdym wymontowaniu kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, juz sobie poradziłem a zadałbym głupie pytanie, a więc wielkie dzieki za instrukcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowe tuleje mocujące kanapę trzeba najpierw zamontować w blachę podłogową czy w ramę z drutu kanapy?Coś źle zrobiłem i tuleje nie chciały się zatrzasnąć do końca przy montażu kanapy. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w a5 wkładałem najpierw w podłogę a na koniec wsunąłem drut w otwór i samo zaskoczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem gdzie zrobiłem błąd. Nie wyprostowałem otworów W płycie podłogowej po demontażu i tuleje nie miały punktu zaczepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2012 o 15:05, wrclaguna napisał:

http://s7.postimage.org/ajf7akn93/kanapa.jpg

Wymontowanie i zamontowanie kanapy ;

Wymontowanie

– Przesunąć siedzenia możliwie jak najdalej do przodu.

– Odczepić osłony mocowania fotelika dla dziecka (ISOFIX) (4 sztuki) -1- z mocowań -2-.

– Po jednej stronie siedzenia sięgnąć obiema rękami pod ramę siedzenia -strzałki A-.

– Pociągnąć kanapę -1- obiema rękami mocno i gwałtownie w górę -strzałki A-, aby hak druciany -2- został odblokowany z tulei mocującej -3-.

– Powtórzyć te czynności po drugiej stronie -strzałki B-.

– Wersja wyposażenia z ogrzewaniem siedzeń: odłączyć elektryczne złącze wtykowe ogrzewania siedzeń.

– Wyjąć kanapę z samochodu.

Zamontowanie

Po każdym demontażu kanapy należy sprawdzić blachę podłogową, na którą są wkładane tuleje mocujące, a w przypadku zniekształcenia wyprostować ją.

Po każdym demontażu należy sprawdzić ramę z drutu kanapy, a w przypadku zniekształcenia wyprostować ją.

Tuleje mocujące muszą zostać wymienione po każdym wymontowaniu kanapy.

Kolega może mi podpowie jak zdjąć oparcie kanapy by dostać się do zawiasu / tulei lewego oparcia przy drzwiach, cos mi tam stuka i jakby brakowało jakiej tuleji czy innego plastiku, w miejscu zaznaczonym na zdjęciu.

Zrzut ekranu 2022-03-1 o 18.14.29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...