Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] Mruga prnd na zegarach


cube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem audi, ale od niedawna zaczeły mi mrugać kontrolki od biegów. Rano jak jest zimny wszystko jest ok, ale po przejechaniu ok. 10km, zgaszeniu i ponownym odpaleniu zaczynają mrugać. Następnie po przejechaniu ok 30km i ponownym zgaszeniu i odpaleniu jest znowu ok przy czym cały czas przerzuca dobrze nieważne czy mruga czy nie. Byłem w aso i po podłączeniu do kompa powiedzieli że jakiś czujnik pozycji biegów jest skopany - koszt samego czujnika 3100zł + olej, filtr i robota = 4500zł. co wy na to?

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z ksiazka obslugi kiedy wyswietlacz przelozenia mruga oznacza to powazna awarie w systemie skrzyni. zaleca sie udanie do stacji obslugi (tak jak zreszta zrobiles). moze faktycznie czujnik jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj skrzyni uzywki taniej i pewniej[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 20:18 _________________________________________________znajomy mial problem podobny ale niweim co mu siweciło w automacie, kable były przetrate spradz je najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u mnie było podobie z tym ze kiedy mruga wszystko gra ale raz wyskoczyl mi bieg i nic nie moglem zrobic wiec przelaczylem na tiptronik a pozniej zpowrotem i juz od tamtej pory jest spokoj ale kontrolka dalej mruga. Co mam robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...