Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.7 BI TURBO osiągi opinie na temat tego silnika


grzechog83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-jestem ciekaw jak sie sprawuje ten silniczek i jak z osiągami?:hi:
Brać nie pytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmelc jakich mało. Po 2.0 w B6 chyba najgorszy silnik jaki audi wypuściło na rynek. Cieknie z każdego możliwego miejsca. Turbiny piją olej jak wode. Podsterowny, nadsterowny, śródsterowny ogolnie masy ujowo rozłożone. Nie chamuje, nie przyśpiesza. układ podciśnień to labirynt który ciągle się dziurawi. TRAGEDIA ODRADZAM !!! KUP 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać że spalanie ogromne, lepiej mieć własną stacje benzynową

Norbiak ma właśnie ten silnik ale ciągle stoi w sportmile bo sie psuje. Pewnie oficjalnie tego nie napisze ale taka jest prawda.

Ale o co chodzi, bo wracam z Piaseczna :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zescie na szybko świeżego uświadomili o plusach 2,7 Bita:decayed:

Ten silnik to zwykły szrot. Dziwne, że Audi nie zbankrutowało przez ten silnik:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zakładam że odradzacie zakup tego modelu :)

sam się zastanawiałem nad kupnem ostatnio ale niestety nie mam żadmego znajomego który by mi coś na jego temat powiedział :/

czy ktoś może polecić dobre i w miarę mocne Audi do 20tyś zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super silnik... Dlaczego coraz więcej ludzi do b6 władzami 2,7 biturbo? Bo są bardzo dobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam s4 i smiga juz ponad rok bez problemu chyba zalezy jak sie trafi

Jak rok bez problemu, to ściągnij dekory z silnika i sprawdź czy to nie jest 2.8 przypadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zakładam że odradzacie zakup tego modelu :)

sam się zastanawiałem nad kupnem ostatnio ale niestety nie mam żadmego znajomego który by mi coś na jego temat powiedział :/

czy ktoś może polecić dobre i w miarę mocne Audi do 20tyś zł ?

Ja Ci polecam zadbane 2.7BiTurbo. świetny silnik , to jest konstrukcja 1.8T tylko w układzie V6. Głowica 5V potrafi przepuścić spore przepływy. Sam silnik wytrzymuje ponad 500koni lekko.

A6 C5 2.7BiTurbo po sofcie można zrobić na 300-310KM jak turbiny zdrowe (bolącza tego silnika) , nieszczelności w dolocie usunąć, zamontować LPG i mozna osiągnąć sporo mocy.

Przykład poniżej - seria 2.7Biturbo AJK 230km + soft =310KM 412NM

246362385135724.jpg

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób które mówią jakie to awaryjne silniki, nigdy nie miała z nimi doczynienia. A spalanie? Czego oczekujecie od 2.7TT? 8 litrów w mieście? Jak stać na krowę to musisz mieć na łańcuch. Jeśli ktoś dbał o ten silnik to nie będzie żadnego problemu z eksploatacją, tak jak z każdym innym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmelc jakich mało. Po 2.0 w B6 chyba najgorszy silnik jaki audi wypuściło na rynek. Cieknie z każdego możliwego miejsca. Turbiny piją olej jak wode. Podsterowny, nadsterowny, śródsterowny ogolnie masy ujowo rozłożone. Nie chamuje, nie przyśpiesza. układ podciśnień to labirynt który ciągle się dziurawi. TRAGEDIA ODRADZAM !!! KUP 1.6

Gość normalnie pyta to mu ciśniesz debilizmem... ogarnij się jako użytkownik 2.7 który może się wypowiedzieć na temat

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota łopata Ci sie należy.

Na datę nie spojrzałeś ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...