Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno QUAD'A


adamFox

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie/koledzy

mam zamiar kupić sobie QUADA (na ścigacza :slina: mnie niestać :no::( ) takiego do 2500zł max 3000zł tylko jest jeden problem => niezanm sie na tym całkowicie :wallbash: ... może jest ktoś na forum kto sie zna albo zajmuje sie sprzedawaniem takowych rzeczy?

na dzien dzisiejszy podoba mi sie takie coś:

http://www.allegro.pl/item369575706_atv_150ccm_sport_raptor.html

jeśli ktoś m0że pomóc to serdecznie dziękuję..

ps

będę wdzięczny : :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie to gowno :sick3:

kupilem synowi ATV 150cm',troche pojezdzi-wiekszosc srob od zawieszenia sie luzuje,

aku ciagle sie rozladowuje(wymienialem w sumie 3-nie sa obiete gwarancja)

ogolnie szajs :thumbdown:

ale jak bys sie i tak zdecydowal,to nie kopuj z automatyczna skrzynia,lekka gorka i nie ruszysz.

nie podjedzie nawet pod kraweznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kupował zapytaj o gwarancję 99 procent NIE ma jej.Lepiej zapłać więcej w firme na miejscu zamieszkania i która ma doświadczenie i długo jest na rynku. :) i zaoferuje gwarancję i

PARAGON lub FAKTURĘ :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie za3tysiace to tylko chinszczyzna, dobry quad kosztuje przynajmniej 20tys zl. Za 3tys kupisz zabawke ktora wczesniej czy pozniej albo sie popsuje albo ci sie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że niektórych quadów nie da się zarejestrować i w instrukcji obsługi jest napisane, że tylko do użytku na prywatnym terenie i że nie jest przeznaczony do użytku na drogach publicznych. A tyczy się to głównie taniej chińszczyzny :thumbdown: Ale nie wiem czy to jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że niektórych quadów nie da się zarejestrować i w instrukcji obsługi jest napisane, że tylko do użytku na prywatnym terenie i że nie jest przeznaczony do użytku na drogach publicznych. A tyczy się to głównie taniej chińszczyzny :thumbdown: Ale nie wiem czy to jest prawdą.

:polew:

Na każdym jest wlepka żeby nie używać na drogach publicznych, ponizej 16 roku i po browarze i pigulach.Zarejestrować można ogolnie wszystko, zalezy jaki wydzial komunikacji.

Jeżeli masz min 8 tys zl mozesz pomyslec o uzywanym japoncu, o chinszczyznie zapomnij bo wiecej bedzie stal w naprawie niz jezdzil.

Z uzywanych polecam honde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak,ze te powiedzmy "quady" sa skladane w fabryce i jest robiony rozruch,test skrzyni,zawieszenia,hamulcow itd...

one przyjezdzaja w czesciach i sa skladane,a ze to jest chinska masowka,to czesci rzadko do siebie pasuja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie za3tysiace to tylko chinszczyzna, dobry quad kosztuje przynajmniej 20tys zl. Za 3tys kupisz zabawke ktora wczesniej czy pozniej albo sie popsuje albo ci sie znudzi.

Nie przesadzajmy , za 20000zl to mozna miec nowke raptora 700 z USA

Tutaj warto zajrzec jezeli myslisz powaznie o Quadzie http://www.atvpolska.pl/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie ma sensu kupować 150 czy 200 ccm dla dorosłego faceta, przecież to ledwo będzie ruszać... czasami lepiej kupić używany ale markowy sprzęt niż chiński szajs. chociaż znam ludzi, którzy są z takich sprzętów zadowoleni, ale tak samo wielu właścicieli np Opli czy Fiatów jest zadowolonych ze swoich samochodów, a nas takie nie ruszają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak samo wielu właścicieli np Opli czy Fiatów jest zadowolonych ze swoich samochodów, a nas takie nie ruszają wink

:polew: :polew: :polew:

PS.motorynka miala 50cm' ,a zapierdalalo sie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz bardziej Ci polecilbym to http://www.allegro.pl/item373483423_atv_300_raptor.html ....

Chinszczyzna jak chinszczyzna ..... jaka cena taka jakosc ...... wiadomo , ale jest 2 lata gwarancji , dostajesz fakture lub rachunek i masz ich w kieszeni :D Z rejestracją to nie jest tak ze kazdego mozna , musi quad miec homologacje i karte pojazdu .... homologacje niestety nie wszystkie mają , a chinskie mało które ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po kiego grzyba pytasz :wallbash:

masz tu z 10 odpowiedzi,ze lepiej kupic hulajnoge,

a na hulajnoge nie trzeba miec prawka :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestruje się go jako: "pojazd inny" i na każde prawko śmigać można :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat. B jak zarejestrujesz jako pojazd inny lub traktor ogrodowy :polew: i wtedy nawet w kasku śmigać nie musisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac myslalem ze trzeba miec kategorie na motor zeby moc quadem jezdzic.

fajnie ze nie, tez sie zastanawialem zeby kupic, bo frajda niesamowita i mozna sie niezle zrelaksowac po tygodniu zapieprzu w pracy.

wiem tylko ze nie trzeba koniecznie rejestrowac i nawet ubezpieczac i mozna jezdzic, ale oczywiscie nie po drodze, tylko po lasach.

a za ta cene to szukalbym czegos wiekszego uzywanego i jak juz ktos pisal Honda ma dobre quady, chociaz nietanie.

jezdzilem Honda i jezdzi sie swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu zakupiłem Quada "Lucky Stara 300" (nówka) cena 14.ooo podaje specjalne cene żeby niektórym uświadomić ze poniżej

tej ceny nie kupimy nowego w miare sensownego Quada z homologacją.

Przerabiałem temat używanego markowego ze stanów, lub inne zródła i prawda jest taka sama jak kupowanie używanej audicy na 10,

9 to padaki, tak samo jest na rynku quadów sprzęt po wypożyczalni lub zajechane w zawodach z krzywymi ramami ,spawane itd.

ogladałem dokładnie 6 szt. Yamaha,Honda i Suzuki. i tylko jeden nadawał się do kupienia ale był bez Homologacji zresztą jak reszta oglądanych,

P.s

o Chinczykach zapomnij, krzywde sobie zrobisz, one od samego stania się psują.

I jeszcze jedno nigdy nie myslałem że jazda Quadem (sportowym) daje taką frajdę i adrenalinę ,

najlepsze wrażenie to jazda po specjalnym torze Crossowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...