Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy wzorowane na audi s4 do a4


kamilpsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem w mojej A4 z 1996 r zamontowac takie lampy LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 S4 B5 94-98 BLACK FK (2586208010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + kierunki KIERUNKOWSKAZY PRZEDNIE AUDI A4 B5 94-98 BLACK (2565367592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolor auta grafitowy. Myslicie ze bedzie to wygladało dobrze i czy wogole te lapmy podejna do mojego rocznika bez przerobek w karoseri dlatego tez nie zdecydowalem sie na zespolone poliftowe. Moze juz ktos ma takie lub podobne lampy i wie jak wyglada sprawa z kloszami czy nie matowieja bac przebarwiaja sie po jakims czasie, jak wyglada sprawa z dopasowaniem jako ze to zamienniki czy nie pojawia sie szczeliny pomiedzy zderzakiem lub maska. Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte lampy to nie ringi są P&P do przedlifta, zobacz sobie na watek o zakąłdaniu lamp poliftowych w przedlifcie, robota nie straszna, lampy tańsze a i wygląd lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tez tylko zespolone ale tak jak juz pisałem wczesniej nieche a raczej nie potrafie ich zamontowac :/ a z tych ktore pokazalem tez rezygnuje zostane pewnie przy zwykłych te ktore mam teraz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz cały schemat jest dokładnie krok po kroku opisany jak zamontować lampy zespolone...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej tez myslalem nad zamontowaniem lamp zespolonych, chociaz troche przeraza mnie ciecie blotnikow ;)

Ostatnio kolega vauxhall95 mial na sprzedaz oryginalne lampy dzielone od S4 w przystepnej cenie ale kupilem tylne amorki i braklo mi kasy zeby je zakupic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie błotników nie jest straszne, naprawdę nie ma czego spier... :decayed: powolutku spokojnie i temat do ogarnięcia bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bójcie się cięcia błotnika można to zrobić powoli na spokojnie, niektórzy przewiercali wiertełkiem po kolei, można brzeszczotem co wyobraźnia hm doradzi

potem podkładem ładnie obsmarować i ja np. kupiłem mały pojemniczek lakieru w moim kolorze i jak wyschło przemalowałem i lampa przypasowała, żałuję, że nie poliftowa, a badziwie z paskiem led, ale udało się polecam wszystkim ten mod i tylko, i wyłącznie lampy poliftowe- nie inne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz bardziej sie napalam na te lampy poliftowe troche sie boje tego ciecia :) a moze przypadkiem znacie jakiegos magika z okolic rzeszowa ktory by mi to zrobil oczywiscie nie za darmo :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chyba sie skusze na poliftowe ;) musze tylko przetestowac moja pile szablasta jak bedzie ciela blache samochodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co sr** , robisz dziurki wiertłem po długosci i rozwiercasz większym na boki , na dole ucinasz brzeszczotem i wkładasz zespolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw montuje tylne lampy poliftowe pozniej elektryczne szybki i dopiero jako trzecia pozycja na mojej liscie to przednie lampki ale z tym chyba sie wstrzymam do wiosny bo ida pogody nieciekawe na robienie czego kolwiek w nieogrzewanym garazu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil czemu sie boisz i nie chcesz nic samemu zrobić- że jak coś nie wyjdzie to będzie na kogoś...

ale wiesz jaka jest satysfakcja jak się samemu za to weźmiesz i to zrobisz, zwłaszcza że zrobienie tych lamp to naprawdę pikuś-tylko sam zrobisz sobie to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...