Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6] ledy do dziennych


shaqattaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zamierzam do dziennych świateł włożyć ledowe żarówki znalazłem taką aukcję

ŻARÓWKA LED P21W BA15S BAy15D 18X5050 SMD CAN BUS (2599103406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale w opisie jest wzmianka,że nie zalecają do dziennych wie ktoś może dlaczego czy chodzi o to że za mocno świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przymierzam i chyba zdecyduje się na takie LED DRL DZIENNE 4x1.5 W Power BA15s P21W biała (2606799342) - motoAllegro

mam zrobione dzienne w halogenach w b6 i mam takie zarowki tylko 5x1,5w

ŻARÓWKA LED H11 7.5W Bardzo Mocna *HIT* !!!!!!! (2609274089) - motoAllegro

efekt jest ok a tak na aucie wyglada w dzien http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-aym-moj-granatowy-bubelek-;-239709/#post2968889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany tylko na tych zarowkach bedzie wam blad wywalalo i wtedy cos takiego bedzie potezebne

RESETER REZYSTOR CANBUS DRL P21W LED AUDI OCTAVIA (2580295825) - motoAllegro

ewentualnie w calosci

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

ja mam 7,5W i nie ma roznicy na mocy swiecenia w porownaniu do zwyklych zarowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem dlatego chciałbym znaleźć takie żarówki żeby błędów nie wywalały

może ktoś ma zamontowane takie w A6 C6 lub A4 B7(bo chyba są te same)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też je widziałem ale trochę drogie

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

a szału nie ma bo słaby efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem dlatego chciałbym znaleźć takie żarówki żeby błędów nie wywalały

może ktoś ma zamontowane takie w A6 C6 lub A4 B7(bo chyba są te same)

Do C6 z super efektem i bez błędu są ZAROWKI LED AUDI A4 A6 DO JAZDY DZIENNEJ XENON DRL (2558609118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . :hi: miałem je dwa miechy w starych lampach i wszystko oki . Obecnie na drugiej C6 są już ponad rok i zero problemów. Świecą jak na tym B7 w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem dlatego chciałbym znaleźć takie żarówki żeby błędów nie wywalały

może ktoś ma zamontowane takie w A6 C6 lub A4 B7(bo chyba są te same)

Do C6 z super efektem i bez błędu są ZAROWKI LED AUDI A4 A6 DO JAZDY DZIENNEJ XENON DRL (2558609118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . :hi: miałem je dwa miechy w starych lampach i wszystko oki . Obecnie na drugiej C6 są już ponad rok i zero problemów. Świecą jak na tym B7 w aukcji.

dzięki za info chyba się zdecyduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie z tymi: ŚWIATŁA LED DZIENNE AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 P21W 30SMD (2631019312) - motoAllegro

Rozmawiałem z facetem i mówił, że w B7 nie mieli jeszcze problemów żadnych. W tym zestawie są rezystory i dioda prostująca (zapobiega mruganiu diody). Montaż podobno prosty trzeba tylko w jednym kablu wstawić tą diodę i podpiąć rezystory.

Przymierzam się właśnie do zmiany DRL na ledowe i szukam najlepszej opcji. Szkoda by było wydać ponad 200zł na marny efekt... :facepalm:

Kolego Młody czy montaż tego zestawu, który masz jest jakoś szczególnie skomplikowany? Te rezystory masz w lampie czy na zewnątrz? Nie grzeją się za mocno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy ktoś próbował takich żarówek w lampy? bardzo proszę o wypowiedzi w tej kwestji.

2X H7 120 LED 3528 SMD Xenon White Car Fog Headlight Head Light Lamp Bulb 12V UK | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...