Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przewody klimatyzacji


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję nr części - przewody klimatyzacji przechodzące pod autem - obok łącznika stabilizatora.[br]Dopisany: 31 Maj 2008, 11:46 _________________________________________________Może ktoś jednak odpali Etkę :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi 4, 5, 6 i 10, nie wiem tylko które przechodzą pod zawieszeniem prawego przedniego koła :kwasny: Jutro pojadę do mechaniora i tak i dokładnie sprawdze od dołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 - 8D0 260 701

5 - 8D0 260 707

6 - 8D1 260 710 lub 8D2 260 710

10 - 8D1 260 740 lub 8D2 260 740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, dla innych: Jeżeli uszkodzicie węże od sprężarki, które idą pod zawieszeniem prawego koła, potrzebujecie węże nr 4 - 8D0 260 701 i 5 - 8D0 260 707 :) Dzięki mcm00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0 260 701

8D0 260 707

W ASO 530zł oba przewody.

U mnie zawiecha jest na amorkach KONI i sprężynkach EIBACH, Taki już kupiłem :naughty:

Są tego plusy bo autko lepiej trzyma zakręty. A poza tym lepiej wygląda na 17-tkach :kox:

Minusy to stan polskich dróg... Niestety urwałem ostatnio jeden z tych przewodów na odstającej studzience.

Jeszcze jak bym szalał po tej drodze to pal licho... miałbym za swoje... a ja grzecznie normalnie chyba ze 30 km/h jechałem bo to przy ostrym zakręcie było :thumbdown:

Swoją drogą szkopy trochę nie pomyślały, bo oba przewody tuż za sprężarką idą w dół na tyle daleko że są niżej z 4-5 cm od przedniej zawiechy auta :thumbdown: :thumbdown:

I sam mechanior od klimy stwierdził, że muszę uważać bo mogę to urwać ponownie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...