Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś coś wie na temat sprężyn tego producenta...


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie a chodzi Mi o niemieckiego producenta sprezyn pod nazwa K + S (lub KS)

Obecnie bede wymienial komplet amorkow na Sachs i wszystkie sprezyny w Moim A4 B6 AWX na 1BE.

Czesci oczywiscie bede zamawial u znawcy tematu TOM77 lecz nigdzie nic nie moge znalesc na temat owego producenta sprezyn , zadnych opini itp. (On sam nie moze mi zbyt duzo powiedziec wskazujac jednak na zakup ORI sprezyn)

Cena jest atrakcyjna bo za komplet po znizce wychodzi 630zl , niby jest to czolowy producent sprezyn do wielu marek aut.

Nie ukrywam , ze po znizkach w ASO tu gdzie mieszkam w UK cenowo wychodzi okolo 900-1000zl za komplet i zatanawiam sie czy warto sie pchac w zamiennik czy dolozyc i kupic ORI :eusathink: bo znow nie chcial bym wymieniac wszystkiego po 3 latach bo tlumikami bede ciagnol po asfalcie jak w chwili obecnej :facepalm: ale znow rozchodzi sie o kase , w ostatnich miesiacach troche juz wlozylem w auto i budzet domowy zaczol sie troche kurczyc :confused4:

Bardzo prosze o wszelkie opinie i pomoc.

Dziekuje i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest czołowym producentem do innych marek, to na pewno daje jakąś gwarancję, a tak poza tym-myślisz, ze będziesz jeździł tym autem za 3 lata?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedziano ale skoro jest czolowym producentem to czemu nic o tym producencie nie mozna znalesc ?

Co do auta to tak jezdze nim od ponad 5 lat i bede jezdzil kolejne 5 lub 10 bo autko ma u mnie dozywocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a te sprężyny to czasem nie K+F ?? Jeżeli tak to kiedyś dobra firma ( piszę kiedyś bo przez ostatnie 2 lata nie mam styczności z tym producentem i ich wyrobami ) Pamiętam że niektórym nie pasował ten producent ponieważ po założeniu sprężyn w porównaniu z innymi firmami auto stało nieznacznie wyżej niż po założeniu sprężyn konkurencji, ale dla jednych to wada a innych zaleta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to sprawdzic jeszcze raz bo cos nie pasuje a wydaje mi sie , za masz racje kolego "Pawel_M"

dwa razy rozmawialem z chlopakami z hurtowni od TOM77 i za kazdym razem padala nazwa K+S , chyba maja gdzies blad u siebie w nazwie bo pod nazwa KS lub K+S kompletnie nic nie mozna znalesc.

A co mozecie koledzy powiedziec o tych sprezynach KF ? Czytalem pare opini i z kazdej wynikaja same pozytywy u wielu ludzi po zmianie na sprezyny wspomnianego producenta to autko stalo na takiej wysokosci jak jest w ORI :thumbup1:

Jak sie potwierdzi ta nazwa u TOM77 to zamawiam caly komplet bo cena jest atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...