Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lemforder - gdzie kupić oryginał


kopernik666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję kompletu górnych wahaczy, na allegro widzę górne Lemfordera w cenie 150 zł, mógłby ktoś polecić w 100% pewne źródło żeby nie kupić podróbki?

Poza tematem: 3 wahacze górne bezwzględnie do wymiany, czwarty się jakoś trzyma, dół ok, zdecydowałem się wymienić całą gorę. Przebiegi <10 tys rocznie, drogi dziurawe.

Lemforder to dobry wybór? Interesuje mnie wymiana "raz a dobrze", brat mechanik (dobry fachowiec) nie poleca nic gorszego od Febi, a kilka B5'ek serwisuje:)

Jako że w opiniach Lema od Febi dzieli przepaść (a cenowo już niekoniecznie), wolę dołożyć i mieć jakaś tam "pewność" że parę latek polata bez niespodzianek (przy moich symbolicznych przebiegach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do sprawdzonych sprzedawców z forum mp. TOM77

sam miałem górę wymienianą w grudniu 2010 - założone wahacze regenerowane w firmie w Poznaniu 60 zł za sztukę - zrobione 40 tyś km i na razie cisza - ale myślę że Lem będzie bardzo dobrym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze bendzji kupuj od tom77 bralem od niego caly komplecik lema jak narazie nie zrobilem za dyzo km bo z 5tys ale jak narazie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie na Allegro tych Lemforderów.Ja kupiłem cały komplet LMO na Allegro od jednego gościa nika z allegro nie podam i po kilku tyś km sie rozsypały.Po zamontowaniu już autko pływalo na zakrętach i to już dało dużo do myślenia.Gość niechciał wymienić reklamacji zaczą tłumaczyć że były zle zamontowane ...

Nie polecam wachaczy LMO z Allegro.....To podróby..Kup sobie w sklepie i wez paragon przynajmiej masz gwarancje.....:hi:Teraz kupuje tylko TRV ale tylko w sklepie i naprawde się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za odpowiedzi, przeszukując głębiej forum sam trafiłem na ofertę TOM77, poza tym przesłał mi ofertę na PW. Po wahaniach LMO/Febi padło na pierwsze, mam nadzieję że warte tych pieniędzy:) Dam znać o realizacji wysyłki no i oczywiście po montażu jak się sprawuje nowy nabytek, pozdrawiam wszystkich zainteresowanych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze zamówione niedziela wieczór, wysyłka poniedziałek rano po dograniu szczegółów, dziś we wtorkowe popołudnie była już u mnie;) Szczerze polecam TOM77 wszystkim zainteresowanym, pełna profeska:)

Wahacze już zamontowane, CISZA - bezcenna:)

Kolego ile za komplet wahaczy dałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...