Nr fabryczny pompki centralnego zamka - pomocy!

lak88

Witam, mam ogromny problem z pompką centralnego zamka. Kupiłem samochód bez tej pompki i teraz nie mogę dojść jaki kontretny model pompki mam kupić, z jakim oznaczeniem.

Moje autko to Audi A4 B5 z 1999r, 1.8T 150KM seden, z 10xAirbag, xenon, grzane fotele, welur, środek niebieski - nie wiem czy te informację są przydatne, ale może któryś z Klubowiczów ma taki model i pomógłby mi z nr fabrycznym pompki.

numer jest ten - 8D0 862 257

Dzięki wielkie za info:) a jeszcze pytanie skąd wyciągnąłeś ten nr?

Dzieki jeszcze raz - mam nadizeje ze taka pompka bedzie smigac:)

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 09:54 ----------

numer jest ten - 8D0 862 257

Skąd pewność, że taki nr?

Proszę o informację bo ciężko zdobyć pompkę z takim nr, a nie chcę pieniędzy w błoto wyrzucać.

dzieki:)