Skocz do zawartości
IGNOROWANY

parująca lampa przednia prawa


dieselaudifan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam od niedawna problem polegający na zaparowaniu lampy przedniej prawej. Dzieje się to przy opadach deszczu.

Wyjąłem już raz tą lampę wysuszyłem poprawiłem docisk dekielków i po kolejnym deszczu znowu jest zaparowana.

Co mam jeszcze uszczelnić???

Jeśli wiecie to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też paruje prawa... Przed malowaniem środka też parowała, po sklejeniu i uszczelnieniu dalej paruje :facepalm:

H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczestrza przyczyna to wyrobiony simering ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-parowanie-bi-xenon-199064/ lub brak srubki mocującej tylni dekiel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczestrza przyczyna to wyrobiony simering ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-parowanie-bi-xenon-199064/ lub brak srubki mocującej tylni dekiel .

Ale czy przy zwykłych halogenach też jest tak samo? Też mnie wczoraj pierwszy raz ten problem dotknął, po całym dniu na deszczu obydwie lampy zaparowały. Dzisiaj rano wyjeżdżam z garażu i suche co prawda ale pewnie od tego takie zamatowiałe są od środka:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenonie jest ta wada własnie a jezeli chodzi o zwykłe do sprawdzenia odpowietrzenie lamp moze sa zatkane jakimis paprochami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano pojechałem na krótką trasę po przyjeździe zauważyłem zaparowaną lampę. Być może to było z nocy, ale wcześniej tego nie zauważyłem.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Pytanie, jakiego typu mam lampy i co można z nią zrobić. Domyślam się że najlepiej będzie ją wykręcić (jest gdzieś manual za które śrubki się wziąć?), ale co dokladnie posprawdzać, które otwory powinny być a gdzie mogą być nieszczelności których należy się pozbyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...